Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil

Oyun Platformları  

55 üye oy kullandı

1. 1. Oyun oynarken hangi platform'u kullanıyorsunuz?

• Desktop
      17
    • NoteBook
      18
    • PS1
      0
    • PS2
      1
    • PS3
      20
    • PSP
      1
    • xbox
      2
    • Wii
      1
    • iPad / iPhone / iPod
      5
    • Android Tablet / Phone
      7

Önerilen Mesajlar

yok Furkanım, orijinal alamam... zaten "orijinal olmayan" yazmıştım.. ama netten indirmiyorum ben gidip crack'li dvd'sini alıyorum benim devamlı film-oyun aldığım bi eleman var ondan..

Sen al o zaman abi.. Çalıştırır senin sistem.. Ama iyice öğren kurulumunu almadan önce, düzgün bi crack koysunlar içine..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oyunu netten mi indirmiştin yoksa dışarıdan mı aldın.Eğer netten forumlarda indirdiysen oyunu indirdiğin bölüme girip yazılan yorumları oku mutlaka anlatırlar.Yok dışarıdan aldıysanda aldığın yere git yardımcı olsunlar en olmadı crack denemeye devam.Birde oyunu direct x 10 da çalıştırıyorsan uyumluluğunu araştır küçük bir ihtimalde olsa sadece direct x 11 i destekliyor olabilir

Yok abi torrnetten reoloadedın update ettiğini indirdim.. Donanım haberde falan baya konu var onları okuyup deneyeceğim inş başarırırm..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi torrnetten reoloadedın update ettiğini indirdim.. Donanım haberde falan baya konu var onları okuyup deneyeceğim inş başarırırm..

Kolay gelsin bence ya setup yada crack.

Yalnız seni uyarayım oyunu yükleyip oynamaya başlayınca fena kaptırıyorsun kendini arada saat e bakmayı unutma çünki ben unutmuştum ilk yüklediğim gün sabah 5 ti yattım.Bide oynayabilirsen mümkün olan en zor sevide oynaki keyfi çıksın bir bölümü 20 tekrarla geçtiğimi bilirim ama hem oyun hemen bitmiyor hemde keyifli oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kolay gelsin bence ya setup yada crack.

Yalnız seni uyarayım oyunu yükleyip oynamaya başlayınca fena kaptırıyorsun kendini arada saat e bakmayı unutma çünki ben unutmuştum ilk yüklediğim gün sabah 5 ti yattım.Bide oynayabilirsen mümkün olan en zor sevide oynaki keyfi çıksın bir bölümü 20 tekrarla geçtiğimi bilirim ama hem oyun hemen bitmiyor hemde keyifli oluyor

Yükleyim de bi hayırlısıyla zaman problem değil.. Zaten işsizim yaz aylarında okul yok bişey yok zaman öldürmenin en iyi yollarından biri olarak oyun oynamayı seçiyorum :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ps3 için 199tl ye satıyorlardı. 75-80tl ye düşünce alırız artık.

Ne 199u Engin abi D&Rden bakarsan o fiyat yeni cikan en iyi oyun bile olsa en fazla 130 oluyo herhaftada 5er lira dusuyor. Sirkecide udepo diye bir yer var ben ordan aliyorum D&Rdekiyle ayni

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

spec ops indirdim son bölüm olan gerip kuracak..max payne hala beklemede...en son sürüm haline geldim devamlı uptade etmek sıkıcı...ama kuruluşu anlatırsan sevinirim ...skidrow bu işin babası...onun linkleri saglam oluyor...

Abi görmemişim yazdığını kusra bakma.. Skidrow değil benim indirdiğim reloaded sürümü.. Torrentten indirdim, torrentz.eu da max payne 3 yazınca gelen ilk torrentten indirdim.. Oyunu normal kuruyoruz, sonra patcleri falan yapıyo kendisi.. Benim bildiğim son patch 1.0.0.29.. Neyse sonra crack yapmadan oyuna giriyoruz.. Social club üyeliği alıp auto sing'e basıp çıkıyoruz oyunda.. zaten çıkmayınca aktivasyon kodu istiyo yani mecbur çıkıyoruz.. sonra da 1.0.0.29 için crack yapıyoruz ben sağlam bi crack buldum netten sana da özelden ataram linki abi.. en son olarak da interneti kesip oyuna giriyoruz..

Bu arada ben bitirdim oyunu.. Güzel olmuş fena değil ama Max Payne 2 deki zevki alamadım.. Daha güzel olabilirdi bence.. Bi de oyunun boyutunun çok büyük olduğuna bakmayın (29 gb).. 15 bölümden oluşuyo oyun ve 4 5 günde bitiyo.. Zaten oynarken görüceksiniz oyunun neredeyse yarısı vidyodan oluşuyo..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Androidde yer alan sports car challenge oyunundan 2 ekran görüntüsü. Biri aventador iç mekan diğeri oyun içi veyron.

Grafikler sensation ve üstüğ cihazlar için harika..

2012-07-27_22-50-19.png

2012-07-27_22-45-35.png

Ama benim son zamanlarda en çok oynadığım oyun. 1.96 dolara alınabilecek F18i uçak gemisis veya üsse indirme oyununun ücretsiz light versiyonu. Tablette hele acaip güzel sanıyorum iphone/ipadda de var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=it.rortos.f18carrierlanding&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIml0LnJvcnRvcy5mMThjYXJyaWVybGFuZGluZyJd

Son olarak bana acilen ucuz yollu kullanılmış vs ama çalışan PS3 için uncharted 3 lazım. Satan vs bilen var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.