Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fokkız'ımıza Yaptığımız Modifikasyonlar

Önerilen Mesajlar

Maşallah,güzel olmuş elinize sağlık kendiniz yapıyorsunuz sanırım,bi xenonlar kaça maal oldu acaba .

Teşekkürler :nazar:

Evet bi arkadaşımla yapıyoruz montajı

Çıkma far alıp montajı yaptık.Boyası ıvırı zıvırı 750 gibi bişe tuttu.Tabi merceğe balasta görede değişir fiyatlar.Bizimki böyle bişe tuttu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel olmuş, keşke bende yapabilsem böyle. Bi heves alıp sonra b.k edip bırakırım diye hiç yanaşmıyorum bu işlere

Teşekkür ederim :D

Daha önce yapmadıysanız hiç bulaşmayın derim.Harcı borcunu geçiyor çünki.Öyle göründüğü kadar kolay değil.Yapacaksanızda çok iyi araştırıp yapın derim :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler :nazar:

Evet bi arkadaşımla yapıyoruz montajı

Çıkma far alıp montajı yaptık.Boyası ıvırı zıvırı 750 gibi bişe tuttu.Tabi merceğe balasta görede değişir fiyatlar.Bizimki böyle bişe tuttu...

Güzel uğraş ama elinden geliyor ve yapıyorsun .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsi çok güzel olmuş ellerinize sağlık.

Yalnız bu sislerle karşıdan gelenin gözünü çok güzel oyarsınız. O kadar zaman İstanbul'da yaşadım sis farı yakmayı gerektirecek bir durum yaşamadım, hoş öyle de olsa zaten beyazlar hiçbir işe yaramaz siste. Ben trafikte denk gelirsem sellektörün dibine vururum şimdiden söyliyeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.