Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fokkız'ımıza Yaptığımız Modifikasyonlar

Önerilen Mesajlar

Hepsi çok güzel olmuş ellerinize sağlık.

Yalnız bu sislerle karşıdan gelenin gözünü çok güzel oyarsınız. O kadar zaman İstanbul'da yaşadım sis farı yakmayı gerektirecek bir durum yaşamadım, hoş öyle de olsa zaten beyazlar hiçbir işe yaramaz siste. Ben trafikte denk gelirsem sellektörün dibine vururum şimdiden söyliyeyim.

Sisleri görünüm olsun diye xenon yaptık aydınlatmadan değil.Akşam sisleri yakmıyorum.Bende biliyorum göz aldığını.

Ayrıca benim için xenon olup olmaması önemli değil.Halojen far olupta bulutları aydınlatan farlar var.Benim uzunlar burda devreye giriyor işte ^_^

Tabi önümde arka sisleri açıp gidende varsa, direk uzunlar+sisler güzel oluyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İmzam'da da söylendiği gibi :) çoklu alıntı ile 1 defa da herkese yanıt verebilirsiniz.

Pardon dikkat etmemişim :D

Keşke benim elimde yatkın olsa böyle şeylere çok isterdim. Tebrik ederim hepsi çok güzel olmuş.

Stop farlarında daha kalın ledler kullanabilirmiydiniz? Varmı öyle birşey çok küçük ve aralıklı olmuş

Teşekkürler ^_^

Stopun içi, yani Led'leri yapıştırdığımız kısım düz olsa daha farklı şeyler yapıcaktık ama böyle bişe çıktı ortaya...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Mustafa Karaaslan

harşey çok güzel olmuş maşallah :D tek bir önerim var ama bu gündüz ledleri sanki biraz sırıtmış gibi tabiki zevk meselesi ama bence daha farklı bir uygulama yapabilirsiniz anladığım kadarıyla elektronikten anlıyosunuz insignia gündüz farını yapabilirsen çok çok güzel olur parklara

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

harşey çok güzel olmuş maşallah ^_^ tek bir önerim var ama bu gündüz ledleri sanki biraz sırıtmış gibi tabiki zevk meselesi ama bence daha farklı bir uygulama yapabilirsiniz anladığım kadarıyla elektronikten anlıyosunuz insignia gündüz farını yapabilirsen çok çok güzel olur parklara

Eyvallah kardeşim sağolasın :) Bana kalsa bende yaptırmazdım gündüz farını ama babamın işleri işte :D

Dediğin led'leri biliyorum.Hatta bi abimiz yapmıştı bizim aracın aynısı ve aynı renkti ama pek beğenemedim ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Mustafa Karaaslan

Eyvallah kardeşim sağolasın :) Bana kalsa bende yaptırmazdım gündüz farını ama babamın işleri işte :yazyaz:

Dediğin led'leri biliyorum.Hatta bi abimiz yapmıştı bizim aracın aynısı ve aynı renkti ama pek beğenemedim ben

ah bu babalar :) bizimki de aynı nikalej hastalığı var bizde de kapı kolu cam çıtası yapmadan içi rahat etmiyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir öneri de benden;

Gündüz farkarını sisler yanınca değil de parklar yanınca sönecek şekilde yaparsanız işlevsel olur. Öbür türlü akşam sis yakmıyorum demişsiniz. Bu durumda gündüz farları sislerden çok göz alır (işlevi bu zaten). Farlara mercek yapacak kadar hassas davrandığınıza göre bunu da ihmal etmezsiniz.

Bu arada diğer uygulamalar şahane olmuş :yazyaz:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir öneri de benden;

Gündüz farkarını sisler yanınca değil de parklar yanınca sönecek şekilde yaparsanız işlevsel olur. Öbür türlü akşam sis yakmıyorum demişsiniz. Bu durumda gündüz farları sislerden çok göz alır (işlevi bu zaten). Farlara mercek yapacak kadar hassas davrandığınıza göre bunu da ihmal etmezsiniz.

Bu arada diğer uygulamalar şahane olmuş :yazyaz:

Teşekkürler :)

Gündüz farı o kadar kaliteli bişe değil.Akşamda göz almıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygulamalar harika, diğer herşey neyse de şu mercek uygulamana ve buna uyguladığın xenon uygulamana bayıldım.

Bana benim Focus 3 Tit x pack tan daha iyiymiş gibi geldi.

Yazımdan diğer yaptıkların önemsizmiş gibi bir izlenim çıkmış ortaya, asla böyle düşünmüyorum. Yaptığın bütün uygulamalar harika olmuş. Eline sağlık. .:):D :D :D

Ümit Vaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygulamalar harika, diğer herşey neyse de şu mercek uygulamana ve buna uyguladığın xenon uygulamana bayıldım.

Bana benim Focus 3 Tit x pack tan daha iyiymiş gibi geldi.

Yazımdan diğer yaptıkların önemsizmiş gibi bir izlenim çıkmış ortaya, asla böyle düşünmüyorum. Yaptığın bütün uygulamalar harika olmuş. Eline sağlık. . :D :D :D :D

Çok teşekkürlerrr :D

En güzel çalışmamızda farlar oldu bencede.Çok memnunum farlardan :)

Focus 3 X paketten daha iyi olamaz tabi ama o hissi veriyor bize :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.