Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fokkız'ımıza Yaptığımız Modifikasyonlar

Önerilen Mesajlar

Ya da video da o kadar iyi görünüyor. X paketten iyi olamaz demeyin, sonuçta kullandığınız ürünler oldukça iddialı ürünler.

Video'da geçici körlük olmuyor ama olsun :)

Ne kadar iyi olsada orjinalini tutmaz ama orjinal bi-xenon'uda yokki :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracınız gerçekten çok güzel olmuş. aynısından bendede var ama benim ki hb. bu bi xenon mercek olayı kaça patladı? çok hoşuma gitti bende yapmak istiyodum da bulamadım düzgün biyer.nerde yaptırdınız bilgi verirseniz sevinirim. Kazasız belasız sürüşler..

Lütfen profil bilgilerinizi tamamlayınız yoksa üyeliğiniz durdurulabilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracınız gerçekten çok güzel olmuş. aynısından bendede var ama benim ki hb. bu bi xenon mercek olayı kaça patladı? çok hoşuma gitti bende yapmak istiyodum da bulamadım düzgün biyer.nerde yaptırdınız bilgi verirseniz sevinirim. Kazasız belasız sürüşler..

Malzemeleri alıp kendimiz yaptık.Çıkma Titanium farı + malzemeler dahil 750 gibi bişe tuttu...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya da video da o kadar iyi görünüyor. X paketten iyi olamaz demeyin, sonuçta kullandığınız ürünler oldukça iddialı ürünler.

focus 3 ten çok çok iyi diyebilirim. gece aydınlatması ,şimşek gibi çakan selektörü,seri çalışması,isteğinize anında cevap vermesi, süper ötesi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir öneri de benden;

Gündüz farkarını sisler yanınca değil de parklar yanınca sönecek şekilde yaparsanız işlevsel olur. Öbür türlü akşam sis yakmıyorum demişsiniz. Bu durumda gündüz farları sislerden çok göz alır (işlevi bu zaten). Farlara mercek yapacak kadar hassas davrandığınıza göre bunu da ihmal etmezsiniz.

Bu arada diğer uygulamalar şahane olmuş :)

gündüz farlarını bi heves acele edip taktırdım fakat benimde hoşuma gitmedi.ama şimdi sıra onlarda 1 vat power led le onları yeniden yapıcam.hatta sislerin bulunduğu o plastik kapağın alt tarafına power ledleri yerleştirebilirsem çok iyi olacak.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gündüz farlarını bi heves acele edip taktırdım fakat benimde hoşuma gitmedi.ama şimdi sıra onlarda 1 vat power led le onları yeniden yapıcam.hatta sislerin bulunduğu o plastik kapağın alt tarafına power ledleri yerleştirebilirsem çok iyi olacak.

Sislerin orda güzel durmaz bence ama şu an gündüz farının olduğu yerde güzel durabilir...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Roadstar RD9000-FF Double Teyp

J6roo.jpg

------------- Özellikleri -------------

50W X 4 Maksimum Çıkış Gücü

AM/FM Tuner

DVD, DivX, CD, MP3, WMA Oynatma

Kayar GUI Ekran

Dahili Bluetooth

USB

SD

iPod Bağlantısı

Tam Kapsamlı Türkiye Navigasyon Haritası

Ön AV Girişi

2 x RCA Ön-Çıkışı

2 x Video Çıkışı

Subwoofer Çıkışı

2 x Ses Çıkışı

2 x Ses Girişi

Arka Kamera Girişi

TV Tuner

RDS

Ön-ayarlı Ekolayzır

16:9 veya 4:3 Ekran Modu

Harici Uzaktan Kumanda

Direksiyon kumandasına uyumlu

TV Anten ve TV Tuner...

Navigasyondan bir görüntü

EFDhv.jpg

Harici kumanda

PMzUs.jpg

Gece görüş özellikli geri görüş kamerası ^_^

PbAnw.jpg

e8wmO.jpg

dLgxx.jpg

SD kart & Aux girişi

fhqah.jpg

Navigasyon SD kart & USB girişi

nE5LJ.jpg

OPxuF.jpg

hVzDN.jpg

GPS & TV anteni

ZXhQ5.jpg

ddSZo.jpg

İPOD kablosu

ebcvy.jpg

Aykan Samet Uzun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.