Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fokkız'ımıza Yaptığımız Modifikasyonlar

Önerilen Mesajlar

• 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

kardeşim mercekli farı çok beğendim güle güle kullan. ne kadara maal oldu?

Teşekkürler :) Farlarla beraber boyası ıvırı zıvırı 750 civarı...

Hepsi çok güzel olmuş gerçekten büyük emek ve 10 numara işçilik elinize emeğinize sağlık kazasız belesız kullanın maşallah nazar değmesin.

Çok teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

bu farlarla muayeneden geçebilitomusunuz veya uygulamalarda cezai işlem uygulanıyormu

fabrika çıkışlı* olmayan hiç bir xenon muayeneden geçmez. Şimdilik ceza yok.

*:Mercek, far yıkama ve otomatik yükseklik ayarı takılırsa, teknisyen fabrika çıkışlı olduğunu düşünüp geçirebilir anlarsa proje vs gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki Ozan kardeşim bu arkadaşın yapmış olduğu gibi bi çalışma yapsak farlar üzerinde muayeneye giderken sadece ampülü çıkarıp orj. sarı ampüllerini takıp gitsek ne olur

Normalde oem xenon merceğe halojen ampul oturmaz ama tırnaklarını traşlayarak oturtulabiliyor merceğe göre. Geçer, yalnız sadece muayene anında açmaya dikkat etmek lazım halojen ampul merceğe zarar verebilir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Profil bilgileriniz eksik olduğu için şuraya gidin diyemiyorum(Mesela Ankara için, Konya sokak. İstanbul için Kadıköy-Yazıcıoğlu, Doğubank, Karaköy vs) ancak 3çipli, silikonlu, şerit led diye bakın. Birde metrede bilmem kaç led diye kriter var, ne kadar yüksek o kadar iyi. gittigidiyor, sahibinden.com vs buralardada var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Profil bilgileriniz eksik olduğu için şuraya gidin diyemiyorum(Mesela Ankara için, Konya sokak. İstanbul için Kadıköy-Yazıcıoğlu, Doğubank, Karaköy vs) ancak 3çipli, silikonlu, şerit led diye bakın. Birde metrede bilmem kaç led diye kriter var, ne kadar yüksek o kadar iyi. gittigidiyor, sahibinden.com vs buralardada var.

Ozan bey Ankarada oturuyorum. Aykan kardeşin arabasına taktığı şerit ledin aynısını arıyorum. İnternette türevleri var fakat hoşuma gitmedi. İnternetten satın alabileceğim bir link veya başka bir adres verebilirseniz sevinirim. Emre Ozdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.