Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus 2 1.6 Tdci Tekleme Sorunu

Muzaffer yildirim

Soru

Focus II 1.6 TDCİ 2006 model aracım var 2 ay once satın aldım once beyin arıza verdı beyin komple değistirildi servisden neyse simdiki problemim arabada asırı bi tekleme oluyor 120 km hızla giderken bisi yok 140 buldugunda ve gazı bırakdıgında tekrar hızlanmak ıstedıgınde araba kendını one atıp gerı gıdıyor yanı silkeliyo kendini sorun nedır sizce bir kac arkadasa sordum turbo diyolar ama ben sanmıyorum turbodan olsun sizce nedir sorun....

Muzaffer yildirim tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

araba ---> vınn,vınn ---> servis ---> servisçi abi, arabayı IDS'e bağlayalım mı? ---> pıt,pıt,pıt (dokunmatik ekran efekt'i) ---> efendim aracınızda şu ve de bu arıza kodları var ... bunlara bir bakalım. ---> tekleme tarih olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün baglattırdık işte usta direk bi cıkdı verdi beş tane arıza verdi adam 3 milyara yakın hesap cıkardı anlamadım bu işi bu araba 2 aydır böyle nasıl gidiyo bu kadar arıza varsa....arıza sunlar pek anlamadım

P0234: Ladedruckregelung

Ladedruck zu Gross

P2459: Partikelfilter-Regeneration

P0336 : Kurbelwellen-Positionssensor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

anlamları buldum

http://koyuncum.com/ford-ariza-kodlari-ve-turkce-anlamlari.html

P0234: Ladedruckregelun Ladedruck zu Gross motorun çok fazla çalışmış durumu

P0336 : Kurbelwellen-Positionssensor kırank mili yer sensör a devresi sınırı / performansı

P2459: Partikelfilter-Regeneration bu arıza eger B2459 ise çünkü P2459 yok yardımcı ısıtıcı aşırı ısınmış sensör devre açık

hocam senin araba çok mu km yapmış yada anlık olarak çok mu zorladın ben ce bunları yaptırmadan önce bu arızaları bir sildir bir daha dene

Ayhan Karadağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.