Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Cumartesi Kim Şampiyon Olur?

Mustafa Anil

cumartesi şampiyon kim olur....  

44 üye oy kullandı

1. 1. cumartesi şampiyon kim olur....

Önerilen Mesajlar

Fenerbahçe zatne şampiyonki. Başkanı yok, takımın işe en çok yarayan oyuncularını lig başlamadan bir bir satmış, psikoloji sıfırın altında başlamış ve ona rağmen ikinci olabildiyse hala son haftaya kadar iddiasını sürdürmeye devam edip üstüne birde şampiyonluk maçına kendi sahasında çıkacaksa o takım zaten şampiyon olmuş demektir. Kupanın nerede olduğu hiç önemli değil. Bu sene Fenerbahçe şampiyon.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

futbolun bu kadar kirletildiği.

iddaa denen düpedüz toplumu kanser gibi saran,oynama yaşı ilköğretim 4. 5. sınıf öğrencilerine kadar düşen bir kumar karşısında hiç bir önlem almadan daha çok körükleyerek pompalayan bir futbol yönetimini,

Fenerahçeye teslim olmuş,lig tv tarafından yönetilen bir futbolu protesto ediyorum ve kendi takımım da dahil hiç bir maçı izlemiyorum.

Sizlerede daha elit,daha aktif ve daha temiz bir seyirci sporu olan baskebola bir göz atmanızı tavsiye ediyorum.Hazır bjk de avrupada kupa kaldırmışken.

Birbriri ile didişmekten başka bir şey bilmeyen 3 büyükler (!) den sıkılmadınız mı?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

futbolun bu kadar kirletildiği.

iddaa denen düpedüz toplumu kanser gibi saran,oynama yaşı ilköğretim 4. 5. sınıf öğrencilerine kadar düşen bir kumar karşısında hiç bir önlem almadan daha çok körükleyerek pompalayan bir futbol yönetimini,

Fenerahçeye teslim olmuş,lig tv tarafından yönetilen bir futbolu protesto ediyorum ve kendi takımım da dahil hiç bir maçı izlemiyorum.

Sizlerede daha elit,daha aktif ve daha temiz bir seyirci sporu olan baskebola bir göz atmanızı tavsiye ediyorum.Hazır bjk de avrupada kupa kaldırmışken.

Birbriri ile didişmekten başka bir şey bilmeyen 3 büyükler (!) den sıkılmadınız mı?

Fuat abi nasılsın,bazı konularda haklısın hatta bir çoğunda ama futbol ayrı basket ayrı .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cincon diyorum bende.

Bizde dusmemek icin oynicaz bu hafta:(

Cimbom diyecektin herhalde, Fener sempatizanlığı dil sürçmesine sebep olmuş :) Karşıyaka görünümlü Fener sempatizanı seni :nazar::claps:

Tamam işte çıkacak yenecek şampiyon olacak, ben zaten hak etti kısmına takıldım, lig bitmedi nasıl hak etti zaten diyebiliriz ki.

Beşiktaş ta hak etti o zaman, bence.

Hem sizin uefa kupanız var boşver :)

Evet 20 puan geriden haketti Beşiktaş'ta haklısın :) Hatta Trabzon ve Bursa'da :) Ligde şu ana kadar oynanan 39 maçta GS 85 puan toplamış, Fener ise 80. Son haftaya girilirken hala Fener'in şampiyonluk şansı var. :) Ama GS haketmemiş oluyor. Daha hangi ligte bulunması gerektiğine değinmiyorum bile :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kim şampiyon olura gelince, kim şampiyon olursa olsun. Şampiyonlar ligine ya Galatasaray gidecek yada hiç kimse. Tenekeyi alıp almamak birşey değiştirmiycek zaten.

Kadıköyde 11-12 yıl sonra kazanmak, böyle bir maça kısmet olucak sanırım :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.