Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Ericsson Xperia Neo V vs Ray

Önerilen Mesajlar

Anneme, bir telefon alalım dedik anneler günü nedeniyle. Bu iki telefondan birini alacağız ama ne alacağız karar veremedik babamla. Size sormak isterim hangisi daha uygundur. :) Annem çoğu özelliğini kullan(a)maz zannedersem. İkisininde fiyatı aynı, Öneriniz nedir bu ikisi arasında. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biri 3.7'' biri 3.2''... ona göre seçin işte... geri kalan herşeyleri aynı... ama illa ki birini seç dersen ben neo seçerim, ekran büyüklüğü önemli değil diyen bir bayana da ray'i öneririm.. ama ekran önemliyse her lşartta neo..

hatta neo alırsanız beyazı alın çok güzel görünüyor..

Alperen G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biri 3.7'' biri 3.2''... ona göre seçin işte... geri kalan herşeyleri aynı... ama illa ki birini seç dersen ben neo seçerim, ekran büyüklüğü önemli değil diyen bir bayana da ray'i öneririm.. ama ekran önemliyse her lşartta neo..

hatta neo alırsanız beyazı alın çok güzel görünüyor..

Neo olsa sormam da neo V bu. :( Biraz daha kırpılmış ondan dolayı ray mı alsak diye düşünüyorum. :)

İkisini de telefoncuda denesin annen :) hangisini kullanabilirse onu alın tabiki.

Hımm... Süpriz olacak desem... :) :) (3 senelik telefonunu değiştirelim dedikte)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neo olsa sormam da neo V bu. :) Biraz daha kırpılmış ondan dolayı ray mı alsak diye düşünüyorum. :)

Hımm... Süpriz olacak desem... :) :) (3 senelik telefonunu değiştirelim dedikte)

kırpılmış dediğin, kamerası 8 mp yerine 5 mp o kadar.. işlemcisi filan tamamen aynı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence görselliğe önem vermelisin.. annen için çeşitli özellik okadar mühim olmasa gerek yani bilgisayar kurdu değil ise annen :)

Aslında görsellik daha önemli ama ben alsam hangisini alırım diye düşünüyorum ondan oluyor bu. :) Görsel olarak Neo V daha hoşuna gider büyük ihtimalle. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman Neo V alalım, zaten çoğu şeyini kullanmayacak. :) Hepsiburadadan yazayım siparişi. :) Büyük Ekran = Daha iyi :)

pardon 2 şey daha vardı.. ama önemsiz.. neo'dan 8gb hafıza kartı çıkıyor neo V'den 2 gb.. bir de neo'nun kulaklığı epey kaliteli iken neo V'ye biraz ucuz yollu kulaklık koymuşlar.. dediğim gibi basit ayrıntılar... kesinlikle alabilirsin.. neo V'lere ics de gelmeye başladı zaten.. neo'lara henüz gelmedi bu ay sonunda gelecek..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bencede büyük ekranı tercih etmelisin...daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.... :)

Hayırlı evlat.. :D

Haklısın Bekir abim. :) Büyük olması daha faydalı olur büyük ihtimalle. :)

pardon 2 şey daha vardı.. ama önemsiz.. neo'dan 8gb hafıza kartı çıkıyor neo V'den 2 gb.. bir de neo'nun kulaklığı epey kaliteli iken neo V'ye biraz ucuz yollu kulaklık koymuşlar.. dediğim gibi basit ayrıntılar... kesinlikle alabilirsin.. neo V'lere ics de gelmeye başladı zaten.. neo'lara henüz gelmedi bu ay sonunda gelecek..

Benim aklımda bayağı kırpılmış diye kalmıştı. :) 2yi 8 yaparız problem değil, neonun kulaklığını da buluruz bir yerden. :) Böyleyse verdim siparişi gitti. :)

kadınlar dokunmatik ekranı kullanmakta daha yatkın bence....son günlerde favori telefonum sony...güzel secim hangisi olursa olsun..hdbravia ekranı olan var o cok feci bir makine ama...

Seninde onayınla alıyorum Tevfik abi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan hanımların hele "Valide Sultanların" teknolojik oyuncaklara bakışı seninki benimki gibi değil, asla senin algıladığın düzeyde önem taşımayacaktır.

Onlar için en önemlisi senin onu düşünüp hediye almış olmandır, hediyenin niteliği hemen daima ikinci planda kalır.

Bu nedenle hediye almanın yanında her fırsatta sevgini göstermenin farklı yollarını da ihmal etme ve lütfen "hangi Sony?" olması için kafa yormaktan çok "ona sevgimi başka nasıl gösterebilirim" diye düşün.

Kıymetli hediyelerin pahalı olması gerekmez, sevgini, içtenliğini, takdirini yansıtması yeter.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.