Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

bagaj hacmi

Sinan Çınar

Soru

Focus 2 sedan ların bagaj hacmi çoğu yerde 526 lt yazıyor ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum.Neden derseniz geçen gün fluence nin bagajı ile benim arabanın bagajını karşılaştırdık.Onun hem koltuk kapı arası mesafe hem de davlumbazlar arası mesafe benim arabanınkinden fazla.Sitelerde fluencenin bagajı 530 lt diyor.

Focus 2 nin bagaj hacminin resmi bir verisi var mı?Gerçekte kaç lt?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben Matematik öğretmeniyim.Hacim hesaplamayı biliyorum.:kıhkıh:

Yüzeyler dörtgensel bölge olmadığı için sağlıklı bir ölçüm yapılamaz.Ama iki aracın da bagajına yan yana bakınca focus un bagajının 526 lt gibi bir hacmi bir veri olmadığı anlaşılıyor.Biraz Almanya ve İspanya sitelerini dolaşayım.Belki resmi bir veri bulabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Buldum.Yabancı bir sitede Luggage Volume 15ft3 (4-door)

diye bir ibare var Focus 2 için.1 ft=0.3048 ise 1ft =3,048 dm dir.1 dm3 de 1 lt olduğuna göre 15 ft3 de 457,2 lt yapar.

Sinan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bilgisayar ortamında cad programlarında %100 doğrulukta hacmi hesaplamaları mümkün. Kasten yanlış bilgi vermiyorlarsa verdikleri rakam doğrudur.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

F2ler mini ile geliyor..

Mini deyince aklıma başka bişey geldi birden.

En son şu konuya bakıyordum da.

Tevfik abi subliminal mesajlar içeren fotolar yayınlamış.malum konuda :) :)

Bilinç altıma mı etki yaptı ne :D

YkP CgTy tarafından düzenlendi
o konunun linkini vermeyelim hocam
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu konu bi ara benimde dikkatimi çekti bir kaç arabayla bende karşılaştırdım dedigin gibi bizim bagajlar küçük gibi duruyor ama her karşılaştırmada en son şu kanıya vardık focus un bagajı diğerlerine göre daha yüksek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben Matematik öğretmeniyim.Hacim hesaplamayı biliyorum. :)

Yüzeyler dörtgensel bölge olmadığı için sağlıklı bir ölçüm yapılamaz.Ama iki aracın da bagajına yan yana bakınca focus un bagajının 526 lt gibi bir hacmi bir veri olmadığı anlaşılıyor.Biraz Almanya ve İspanya sitelerini dolaşayım.Belki resmi bir veri bulabilirim.

Dörtgensel bölge olup olmaması önemli değil. Dörtgensel bölge olmayışı bizim metreyle ölçüp veri alamayacağımız anlamına gelir.

Ancak araçların sanal olarak bilgisayarlarda katı model tasarımları var. Tasarımcı veya datalara sahip olan kişi uygun program ile tek tıkla hacmini milimetrenin 10000/ 1 hassasiyetine kadar öğrenebilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Napıcaksınız koca bagajı? Hergün koca 2 büyük bavullamı geziyosunuz?İlla bagajı büyük istiyosanız gidin sw alın kardeşim..Arkası torba bağlamış gibi sedan devri bitti artık...Bu konuda en şık sedan Focus 3 sedandır zaten....Sedan arabanın arkası upuzun kuyruk gibi durunca çok çirkin oluyor...Fluence de jettada çok çirkin duruyor o yüzden.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.