Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Xenon tavsiyeleri

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar adaptif farlarıma xenon alacağım bugune kadar butun arabalarıma 10000k yani loş mavi xenon alma girişiminde bulundum fakat elime geçenler hep sahteydi ben az gösteren loş mavi xenon ampüllerden istiyorum kısalar için marka önerisinde bulunacak olan varmı yanlış olmasın loş mavi şu pembelerin bir alt derecesi olandan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xenon alınacaksa bir kere farlar mercekli olmalı. :) Mercekli olmazsa karşıdakiler size bol bol sövecekler bunu bilin ilk önce. :)

Mercek işini geçtikten sonra ben Spec 4300 K olanlarını öneriyorum. :) Gayet kaliteliler. En kaliteli sürüşü bunlar verir. Çok çok hafif sarımsı yanar. Gerçekten beyaz renk istiyorsanız 5000 K'ya bakın.(Özellikle BMW'nin xenonları hem aydınlatma hep beyazlık açısından süperdir. 5000 K ama 3800 lümen aydınlatma gücü var. :) ) Zaten daha yukarısından birşey anlayamazsınız. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xenon alınacaksa bir kere farlar mercekli olmalı. :) Mercekli olmazsa karşıdakiler size bol bol sövecekler bunu bilin ilk önce. :)

Mercek işini geçtikten sonra ben Spec 4300 K olanlarını öneriyorum. :) Gayet kaliteliler. En kaliteli sürüşü bunlar verir. Çok çok hafif sarımsı yanar. Gerçekten beyaz renk istiyorsanız 5000 K'ya bakın.(Özellikle BMW'nin xenonları hem aydınlatma hep beyazlık açısından süperdir. 5000 K ama 3800 lümen aydınlatma gücü var. :) ) Zaten daha yukarısından birşey anlayamazsınız. :)

arabam adaptif farlı çakma mercek kullanmıyorum kardeşim oraya kocaman yazdım önünü göstermeyen 1000000000000000kelvin xenon istiyorum die
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sana öylesine kafadan salladım biliyor musun :)

Tavsiye deyince marka önerim MTec, senin istediğin rengi felan anlamadım ben :)

Kaliteli sürüş içi 4300k

şunlara göre yorumlayabilirsiniz..

screenshot20120411at429.png

ayıp sana makara yapacak başka adam yokmuydu forumda :)

:) bilgi paylaşımı hakkındaki güvenimi kırdın admin protesto ediorum seni :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arabam adaptif farlı çakma mercek kullanmıyorum kardeşim oraya kocaman yazdım önünü göstermeyen 1000000000000000kelvin xenon istiyorum die

ilk mesajı okumadım kusura bakmayın. :) Başlığı gördüm yazdım. :) Benim önerim hala Spec marka ama onlarında 10.000 k'sı var mı hiç bilmiyorum. Onlarda yoksa MTec. :) Ben açıkcası xenon alınacaksa renginden veya başka birşeyinde dolayı değil için değil önümü görmek için alacağımı düşündüğümden dolayı herkesi öyle tahmin ediyorum. Ondan dolayı öyle yazdım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk mesajı okumadım kusura bakmayın. :) Başlığı gördüm yazdım. :) Benim önerim hala Spec marka ama onlarında 10.000 k'sı var mı hiç bilmiyorum. Onlarda yoksa MTec. :) Ben açıkcası xenon alınacaksa renginden veya başka birşeyinde dolayı değil için değil önümü görmek için alacağımı düşündüğümden dolayı herkesi öyle tahmin ediyorum. Ondan dolayı öyle yazdım. :)

ben görsellik katma çabasındayım önümü görmek için sisleri yola ayarlatıp 6000kelvin takıcam :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.