Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Güzel Focus 3 Rengi ?

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Bence doğru değil senin dediğin gibi olması için liste fiyatında da metalik boyanın ekli olması gerekir..Lİste fiyatı üzerinden 2 bin lira fark veriyorsam ben fark 2 bin tl dir diğer boyalarda da beyaz hariç 1000 tl dir...Bu metalik boya farkı zaten saçma birşey önce ford da yoktu sonra ford baktı diğer firmalarda var bende neden olmasın diye düşündü sanırım !

Nasıl ford da yoktu ? 20 yıl önce mi ? Ben kendimi bildim bileli var demekki 20 yıl önce felandı :D Ayrıca diğer firmalar derken ? 

Ek olarak saçma olması neden ? Metalik boya nedir biliyoruz değil mi ? Başlık hazırlayalım bilmiyorsak!

Herneyse canım bence fark 1000 lira opak'a göre bunu kıyaslamam. Opak almak ayrı bir dünya benim gözümde..Ben almam. Alana niye alıyorsun da demem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl ford da yoktu ? 20 yıl önce mi ? Ben kendimi bildim bileli var demekki 20 yıl önce felandı :D Ayrıca diğer firmalar derken ? 

Ek olarak saçma olması neden ? Metalik boya nedir biliyoruz değil mi ? Başlık hazırlayalım bilmiyorsak!

Herneyse canım bence fark 1000 lira opak'a göre bunu kıyaslamam. Opak almak ayrı bir dünya benim gözümde..Ben almam. Alana niye alıyorsun da demem.

en az senin kadar iyi biliyorum metalik ve opak boyayı..Mesela sen 13 yaşında iken 2001 yılında ilk focusumuzu aldığımızda yoktu  böyle bir fark istemiyorlardı .Reno da da yoktu o zaman ama  opel de vw de falan vardı  bu fark o zamanlarda da saçma gelmişti bu fark şuanda   hyunda ide falan yok böyle bir fark, bmw ve mercedes de de yok diye biliyorum  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

en az senin kadar iyi biliyorum metalik ve opak boyayı..Mesela sen 13 yaşında iken 2001 yılında ilk focusumuzu aldığımızda yoktu  böyle bir fark istemiyorlardı .Reno da da yoktu o zaman ama  opel de vw de falan vardı  bu fark o zamanlarda da saçma gelmişti bu fark şuanda   hyunda ide falan yok böyle bir fark, bmw ve mercedes de de yok diye biliyorum  

Madem iyi biliyorsunuz neden masraf farkının alınmasını saçma buluyorsunuz onu anlamadım.

Yani opaklar metalik fiyatına satılıyordu şimdi ucuzlattılar ;):zha: iyi iyi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madem iyi biliyorsunuz neden masraf farkının alınmasını saçma buluyorsunuz onu anlamadım.

Yani opaklar metalik fiyatına satılıyordu şimdi ucuzlattılar ;):zha: iyi iyi

renk için fark alınması saçma geliyor ..Bilmiyorum artık opaklar mı metalik rengine satılıyor yoksa ekstra para mı alıyorlar !!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

renk için fark alınması saçma geliyor ..Bilmiyorum artık opaklar mı metalik rengine satılıyor yoksa ekstra para mı alıyorlar !!!

Durup dururken baz fiyat'ın yüksek kalmasını istemez bu tür firmalar yani opaklar şuan minimum fiyatda satılıyordur. Fazla paranoyaklık iyi değil :) dediğim gibi konuyu boşuna uzattık bana göre 2000 isteniyor demek yanlış. Size göre doğrudur birşey demiyorum :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durup dururken baz fiyat'ın yüksek kalmasını istemez bu tür firmalar yani opaklar şuan minimum fiyatda satılıyordur. Fazla paranoyaklık iyi değil :) dediğim gibi konuyu boşuna uzattık bana göre 2000 isteniyor demek yanlış. Size göre doğrudur birşey demiyorum :)

:yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D Serdar beyazı önemsiz bulmuyorum güzel ama hakikaten artık sıradan geliyor...

Gece griiii :D yanimdakide arkadasin araba ;)

Ama yanında ki şeker kırmızı değil  sen birde buna bak  ;)  :yeah:   

Yanimdakide Alfa kirmizisi 2.000 kusur farkla alinmisti hatta ve hatta 7.000 liraya Ferrari kirmizisi vardi opsiyonlarda ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

@Serdar yaman, @Ahmet A.,

İnternetten resimlere bakınca kötü duruyor ama bu resimleri görünce fikrim değişti yarın da canlı canlı görecem beğenirim heralde :)

Ben canlısını da gördüm gayet güzel renk. Bide günün farklı zamanlarında ışığın geliş açısına göre gözünüze farklı tonlarda görünebiliyor.... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serdar yaman, @Ahmet A.,

İnternetten resimlere bakınca kötü duruyor ama bu resimleri görünce fikrim değişti yarın da canlı canlı görecem beğenirim heralde :)

Sabri'nin arabasını baz alma sen patlıcan moru olmuş onun ki :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.