Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arabanızla piste çıkarsanız başınıza neler gelir?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Pist güzel şey, arabayı çok yıprattığı hatta bilinçli kullanılmazsa büyük sıkıntılar yaratabileceği söylendiğinden kendi arabamla girer miyim bilinmez.

Tabi forum olarak bir pist etkinliği yapsak Co-Pilot olarak katılmayı isterim :kıhkıh: :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine Pazar, yani Nürburgring'in turist günü.

Bu seferki aracımız Focus EB 1.6 182 PS, araç standart motor, ancak 235/40-18 lastikler ve Eibach yay var.

Ayrıca OBD portundan BT ile Android aplikasyonu ile motor verileri kaydedilmiş.

Turbo basıncını, overboost anını ve hızı takip etmek mümkün.

Buyrun birlikte bir tur atalım...

Bu abinin arabayı bluefinleyip bir kere de öyle denemesi konusunda baskı yapmalısın abi..

Bluefin hakkındaki tüm soru işaretleri kalkar o zaman

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu abinin arabayı bluefinleyip bir kere de öyle denemesi konusunda baskı yapmalısın abi..

Bluefin hakkındaki tüm soru işaretleri kalkar o zaman

bluefin alınmaz , deneyenler var ; hiçbir işe yaramıyor ... tamamen yalan dolan ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine Pazar, yani Nürburgring'in turist günü.

Bu seferki aracımız Focus EB 1.6 182 PS, araç standart motor, ancak 235/40-18 lastikler ve Eibach yay var.

Ayrıca OBD portundan BT ile Android aplikasyonu ile motor verileri kaydedilmiş.

Turbo basıncını, overboost anını ve hızı takip etmek mümkün.

Buyrun birlikte bir tur atalım...

Bir an kendimi Need For Speed oynuyormuş gibi hissettim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almanya'da deneyip dyno ile güç artımını kanıtlayan ve kullananlar da var, genelleme yapmamak lazım...

almanyadakileri bilemem ama , TR'de ecoboosta alıp hiçbir verim alamayanlar var ... Zaten ecoboosta bluefin yapılıp ta youtube da videosunu gördüğümüzde yok sanırım, diğer arabaları bilemem ama , şu anda focus için konuştuğumuzdan ötürü, ve deneyipte bir verim alınmadığı için dedim ...

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

almanyadakileri bilemem ama , TR'de ecoboosta alıp hiçbir verim alamayanlar var ... Zaten ecoboosta bluefin yapılıp ta youtube da videosunu gördüğümüzde yok sanırım, diğer arabaları bilemem ama , şu anda focus için konuştuğumuzdan ötürü, ve deneyipte bir verim alınmadığı için dedim ...

Hocam vardır birşey illa ki, hemen sonuca gitmeyin adamlar sektör'de ve hayli pahalı satıyorlar..Çalışmazsa 1 satar bir daha satamaz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Almanya'da deneyip dyno ile güç artımını kanıtlayan ve kullananlar da var, genelleme yapmamak lazım...

Abi zahmet olmazsa bu bahsi geçen arkadaşlardan before -after çıktılarını alıp bana yollar mısın mail adresim sen de var , gerçekten çok merak ettim.

Neden merak ettiğime gelince;

Superchipsin 2 farklı haritasıyla 3 farklı dynoda before-after yaptım .Adamlarla tam 1 ay boyunca yazıştım .Ürünü iade ettim.Parasını bu hafta itibariyle geri alıcam.İsteyen özelden mail adresini bana atsın dyno çıktılarını yollayayim.Son kullandığım dyno bu İngiliz firmasının kendi araçlarını ölçtükleri dyno(maha) ve üstündeki yazılım versiyonu da aynı.

Sonuç hüsran kendi sitelerinde bahsettikleri hp artışı yok yalnızca ufak bir torque artışı var o da ivmeleniyoruz izlenimi için .

Bana sorarsanız nedeni de superchips kendi verdiği garanti .

Merak edenler

http://www.mybluefin.co.uk/s/bluefin-warranty

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.