Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arabanızla piste çıkarsanız başınıza neler gelir?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

ya sonuçta motorsporlarına tam destek veren bir insan akil kişilerle sigortalı bir teklif götürdüğün zaman adama çok sıkıntı çıkarmaz adamın 20 adet arabasını yaptım kardeşim oda kopmuş belli bi yaştan sonra yardımcı olur gibime gelior

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uçmuyor işte :kıhkıh: Zaman cezası var kukalara dokunmanın :nazar: Sürtsen 10 saniye ceza alıyorsun :nazar: amacı kalmıyor kukaları uçurunca :nazar: Ayrıca virajdan çıkıp 2-3-4 uzadıktan sonra 4-2 yapıp el freniyle kukaların arasına yan yan girip çıkışında fren tokatlayarak arkayı diğer tarafa attırmanın tadı ayrı :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya sonuçta motorsporlarına tam destek veren bir insan akil kişilerle sigortalı bir teklif götürdüğün zaman adama çok sıkıntı çıkarmaz adamın 20 adet arabasını yaptım kardeşim oda kopmuş belli bi yaştan sonra yardımcı olur gibime gelior

Bi dene o zaman şansını :kıhkıh: Bende seyirci olarak katılırım organizasyona :nazar:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi dene o zaman şansını :kıhkıh: Bende seyirci olarak katılırım organizasyona :nazar:

aaaa ayıp sana ayıııııııppppp hem anlat ballandıra ballandıra sonrada ben oynamıorum de oldu cnm sen çok gitmişin 5,6/100 km ortalamayla kardeşim bekarlığa veda partin var daha senin kaçma biyere :nazar::D:D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günlük kirası 30bin dolar abiler :)

Biz neden yırtıyoruz kendimizi ohh f1 iyiki gitti çürüsün o pist diye :)

Körfez pistine gidebiliriz ama organizasyon olursa! Araç başı 150 tl idi en son

B18 CR swaplayalım hemen :)

Nürburgring pistinde 2009 da Almanya da yaşayan bir akrabamla tur attık 30 euro idi..2000 model altı arabaları almıyorlardı.Oradaki görevli dünyanın en zor pistlerinden bir tanesi demişti..Nürburgring örnek alınsa Türkiye de bir reklamı yapılsa İstanbul park ın turu 30 tl olsa acaba kaç kişi gelir ? Yalnız bizim insanımız ''TEM dururken neden taA Kurtköy e gideyim der üstüne bir de para vereceğiz der''(!) bizim iş tutmaz gibi..Sanırım kafaların değişmesi lazım.yollarda otoban faresi diye kendilerine lakap takan kişiler varken bu iş çook zorr..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nürburgring pistinde 2009 da Almanya da yaşayan bir akrabamla tur attık 30 euro idi..2000 model altı arabaları almıyorlardı.Oradaki görevli dünyanın en zor pistlerinden bir tanesi demişti..Nürburgring örnek alınsa Türkiye de bir reklamı yapılsa İstanbul park ın turu 30 tl olsa acaba kaç kişi gelir ? Yalnız bizim insanımız ''TEM dururken neden taA Kurtköy e gideyim der üstüne bir de para vereceğiz der''(!) bizim iş tutmaz gibi..Sanırım kafaların değişmesi lazım.yollarda otoban faresi diye kendilerine lakap takan kişiler varken bu iş çook zorr..

Autodrom kapanmadan önceki dönemde apaçi sınıfını bir kenara bırakırsak hemen hemen herkez cuma cumartesi pazar fix autodromdaydı 2004-2006 yılları arası organizasyon başı 25 liraya yarışıyorduk :)

Hatta autodromun caddede değil pistte sloganını yaklaşık 200 kadar araç camımızda taşıyorduk.

Mart 2005 te polis eskortu eşliğinde drag organizasyonu düzenlemiştik

http://youtu.be/QljvNSq6dr8

14. saniyedeki kaput kenarlarından siyah şeritleri olan accent benim aracım :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Autodrom kapanmadan önceki dönemde apaçi sınıfını bir kenara bırakırsak hemen hemen herkez cuma cumartesi pazar fix autodromdaydı 2004-2006 yılları arası organizasyon başı 25 liraya yarışıyorduk :)

Hatta autodromun caddede değil pistte sloganını yaklaşık 200 kadar araç camımızda taşıyorduk.

Mart 2005 te polis eskortu eşliğinde drag organizasyonu düzenlemiştik

http://youtu.be/QljvNSq6dr8

14. saniyedeki kaput kenarlarından siyah şeritleri olan accent benim aracım :)

böyle organizasyonların daha önceden olmuş olması sevindirici...BENİM demek istediğim şimdi İSTANBUL PARK da gerçek bir f1 pistinde araç sürmek mükemmel olmaz mı_? ilgi nasıl olur?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.