Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Hoparlörünü Hangi Markayla Değiştirebilirim

Önerilen Mesajlar

Biraz mevzuyu başlıktaki konuya da çekmek adına;

Bagaj hacminden, koltukları yatırma lüksünden ve arka kapılara takılacak koaksiyellerden taviz vermeksizin woofer modifikasyonu yapan arkadaş var mı? (Slim vs) Bagaj döşemesi altına ya da bagajın yan tarafındaki boşluğa vs gibi bir uygulama nasıl sonuç verir? 

Forumdan Yekta arkadaşımızda stepneye konan wooferlardan vardı sanırım ama bağlatmadı galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

S.a arkadaşlar bende 2011 f3 style aldım bu hporlerler 20 den sonra sabıt gıbı bısey hatta 20 den sonra acınca ses gıdıp gelıo  gibi oluyo sızdede aynısı varmı bunun çözümü nedir. eski 99 ghıa focusun sesi bundan kat kat iyiydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S.a arkadaşlar bende 2011 f3 style aldım bu hporlerler 20 den sonra sabıt gıbı bısey hatta 20 den sonra acınca ses gıdıp gelıo  gibi oluyo sızdede aynısı varmı bunun çözümü nedir. eski 99 ghıa focusun sesi bundan kat kat iyiydi.

zaten en kötü hoparlörler focus3 te..hoparlorleri degistirerek bu işi cozebilirsiniz ben hertz marka takmistim ses cok daha kaliteli olmuştu ve biraz artış olmuştu seste
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler bende değiştirmeyi düşünüyorum bakalım belki düzelir dedim ama bütün ayarları denedim olmuyo. Yeni araba güzel ses vermesi lazım ama galiba f3 lerde bu sıkıntılar varmış forumdan okuduğum kadarıyla.

focus3 lerin hoparlörü çin malı pek kaliteli bir hoparlör değil zaten..focus2 ve 1 lerde çok kaliteli ve temiz ses var
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben hertz marka ile degistirdim 4 hoporler 200tl ye almistim..forumda paylaşmıştım arama yapıp bulabilirsiniz

Abi taktığında Hoparlörler hertz in hangi modeli

Arkadaşlar f3 trend x aracıma titanyumlarda ki sony ses sisteminin kapı hoparlörlerini taksam verimli bir sonuç alabilirmiyim,ana ünite cyclone multimedya cihazi

Kasım Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Verimden beklentiye bağlı olarak hoparlörler farklı elbette fark edecek.

Çok aşırı bi beklentim yok yakup,sesler biraz daha netleşsin yeter,sisteme ilave olarak jbl iki kanallı Mono bass Amfisi ve jbl 20 cmlik bass ekkenecek

Kasım Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi taktığında Hoparlörler hertz in hangi modeli

Arkadaşlar f3 trend x aracıma titanyumlarda ki sony ses sisteminin kapı hoparlörlerini taksam verimli bir sonuç alabilirmiyim,ana ünite cyclone multimedya cihazi

hertz dcx 165. 120watt sesler bayağı bi netleşti daha temiz daha net gelmeye başladı birde seste biraz yükselme oldu ...bası açınca gelen pat pat sesi gitti ...forumda paylaşmıştım arama yapıp bulabilirsiniz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaslar hoparlorler fomoco diye bir marka,hic duymadigim bir marka

On iki hoparlor garantiden degismisti,degisirken izledim,2011 deki gibi izolasyonsuz degil,etrafinda sungerler mevcut

Biraz ayarla, ipod baglantisi ile heavy ve thrash metal agirlikli kullanimda guzel sesi var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar hoparlorler fomoco diye bir marka,hic duymadigim bir marka

On iki hoparlor garantiden degismisti,degisirken izledim,2011 deki gibi izolasyonsuz degil,etrafinda sungerler mevcut

Biraz ayarla, ipod baglantisi ile heavy ve thrash metal agirlikli kullanimda guzel sesi var

FoMoCo=Ford Motor Company

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.