Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Club Tr 1 Yaşında !

Önerilen Mesajlar

Focus sayesinde üye olduğum bu forum görünümlü aile ortamını çok sevdim. Bu kadar zamana rağmen bıkmadıysam bunun tek sebebi buradaki insanların gerçekten samimi, seviyeli, kaliteli, bilgili, vs bir çok özelliğe sahip olmalarındandır. Bu forumdaki arkadaşlıklar bu samimi ve seviyeli ortam sayesinde kalıcı dostluklara dönüşüyor. Şüphesiz ki çok kaliteli bir ortam. Sorunlarımızı, sıkıntılarımızı, aracımızla iligili problemleri paylaştığımız gibi, sevinçlerimizi, heyecanlarımızı, araçlarımızla ilgili çok özel ve güzel anları hep burada birbirimizle paylaşıyoruz,

Daha nice senelere, bu şekilde hep birlikte, saygılı, seviyeli ve şimdiki gibi harkulade ulaşmak dileğiyle.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:kıhkıh::balon: :balon: :balon: :balon: :balon: :balon:

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öylede....Rockerroller-madmax5 aşkı halen dillerde ne günlerdi onlar be yaaaaaaaaa.... :kıhkıh:

Ya kanka ölmüşüz gibi konuşuyon,birazda sitem kokuyorsun,git roll-on sür kardeşim,ne bu ya,ben senin gibi boş gezenin boş müfettşimiyim..Hem bugün AVUKATLAR günü,birinizde Avukatlar Günün Kutlu olsun demedi....Teessüf ederim.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başlığı görünce duygulandım,ilk günlerimiz geldi aklıma.Alper ve Yakup'un DH'da böyle bir fikri ortaya attığı günler.Sonra mecburiyetten değişen forum adreslerimiz ve nihayetinde büyüyüp gelişebileceğimiz toprak parçamız, focusclubTR'miz....

Sevgili Yakup,Alper,Aydın,Tolga,Yusuf,Tevfik,Ogün,Bora,Hasan,Sabri,Cem Boneval,Alperen,Mert,Mertol,Ümit,Alper,Bekir,Onur,Emre ve ismi aklıma şu anda gelmeyen diğer değerli tüm forumdaşlarım ;

Hepinize minnettarım.İyi ki varsınız,iyi ki sizleri tanıyorum.Sizler benim ailemin birer parçasısınız.Günün birinde hanginizi görsem,hasretle kucaklayacağım.Kimin yolu memleketimden geçse, evimde konuk edip baş tacı edeceğim.

Etrafımda sadece menfaat için konuşup menfaat için ilişkiler kuran onca hayalet varken sizler sadece dostluk adına bizimlesiniz.

Nice senelere.

Sevgiyle,Bilgiyle,Paylaşımla.....

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende kısaca anlatıyım sizlerle tanışma hikayemi..

Babamı Focus almaya ikna edip satış temsilcisiyle el sıkıştıktan sonra yeni Focus'un vidyolarına bakarken buldum kendimi Utube'da..

Sonra ne göriyim, vidyonun info'sunda FocusClubTr yazıyo..

Hemen girdim ve üye oldum..

O günden sonra nacizane görüşlerimi ve sorularımı sizlerle paylaşmaya başladım ve her gece kendimi buraya attım...

Nice güzel senelere...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uzun zamandır takip edip yeni üye olabildiğim bir site ve gerçekten bizler için focus kullanıcıları için çok yararlı bir site ve sorduğum sorularda olsun normal olarak olsun bütün abilerime ve kardeşlerime çok teşekkür ederim hem sitemize hem de abi ve kardeşlerime nice nice mutlu ve rahat bir ömür versin allah

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vay be dün gibi. Park Sensörü ararken kendimi forumfocusclubtr 'de buldum sonra site taşındı dediler o günden beri bu güzel ortamın güzel havasını tenefüs ediyorum ;)

Bijon kapağı kapağı kayboldu :kıhkıh: ona bile konu açtım. Gerek genel sohbette diş ağrımı paylaştım. Bilgisayarı açında facebook'tan önce foruma girdim. Hasan ve Onur'u tanıyınca benim gibi araba meraklısı liselilerin olduğunu gördüm. Gerek Ogün Abinin tecrübelerine danıştık gerek Tevfik Amca'nın öğütleriyle muvaffak olduk :kıhkıh: . Şefkatli adminimizi es geçmek haksızlık olur. Bora Abi'nin sırf sony yok diye aylarca araba beklemesine şahit olduk. Tolga Abi, Mert Abi, Yusuf Abi Mert Abi ve forumda emeği geçen herkesin 1. yılı kutlu olsun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.