Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Club Tr 1 Yaşında !

Önerilen Mesajlar

aranıza katılalı fazla bır zaman sureci geçmemesine rağmen guzel arkadaslar edindim. faydalı bilgilere sahip oldum. yardımlarınız için ayrıca tesekkur ederım.

boyle guzel bir forumu ortaya cıkaran uyelerıde kutluyorum. nice seneler dolu focusclubtr günlerine hep beraber inşallah.i..

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sosyalleşme kaynaşma,konusunda hep ağrkanlı biri olarak aranıza katıldım, yeri geldi dertleştik,bilgi paylaştık,güldük eğlendik,yeri geldi üzüntümüzü paylaştık hiç bi tereddüt ve samiyetten şüphe olmadan,bu sebeble başta forum yöneticileri olmak üzere bütün forumdaşlara teşekkür ediyorum,iyiki varsınız,birikte nice mutlu senelere :)

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben buraya geldiğimde tarih yaz aylarını gösteriyordu. :) Nisan ayında Antalya gezisi için babamın arkadaşının F2'sine hasta olmuştuk. :) Gerçekten az yakıyor çok kaçıyor tabirine tam uyum sağlıyordu. Hele yol tutuşuna hasta olmuştuk. :) Bu Ford neyin nesidir diye araştırmaya girdiğim dönemde DH'deki F3 başlığında Yakup abiyi gördüm. :) F3'ü tanıtıyor, anlatıyor, savunuyor. Tabi merak ettim. Bir resim atmış kırmızı ecoboost resmi. Altına ufacık yazıyla www.focusclubtr.com yazmış. Nasıl olduğunu bilmem kendimi bir anda burada buldum. Yakup abi, Tevfik abi, Aydın abi, Yusuf abi, Mert abi, Bora abi, Ogün abi, Onur, Onur Fatih ve daha birçok arkadaşla tanıştım. :) Çok sıcak, çok candan insanlardı hepsi. :) Ama bu forumda diğerlerinde bulamadığım başka birşey vardı. İşte o şey samimi dostluklardı. :) Geldiğim günden itibaren bu sıcaklığı hissettim.. Octavia sattık focus alalım dedik gidip passat aldık, onu sattık octavia aldık hala buradayız. Hepsi bu samimi dostluklar sayesindedir. :)

İyisiyle, kötüsüyle, mutluluklarla, üzüntülerle 1 seneyi bitirmiş forumumuz. :) Aramıza yeni katılan ve katılacak dostlarımızla nice yıllara.. :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu forum kurulduktan çok kısa bir süre sonra focus 2,5 aracımı sattım.Sonra 6 ay clio ile dolaşırken ve focus 3 le ilgili birçok şeyi paylaşırken edindiğim dostluklar ve arkadaşlıklar sayesinde sıcacık bir ortamda kendimi huzurlu hissettim hep...Nice yeni yaşlara sevgili forumum benim... :claps::)

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu forumdaki dostluklar ilginç bir şekilde sağlam ve kalıcı oluyor...Çok şanslı bir forum burası..Çünkü üyelerinin hepsi birbirinden kaliteli ve değerli kişiler...Bu da gösteriyor ki artık Focus sahipleri olan bizler çok daha doğru ve çözüm getiren bilgileri bulabileceğiz burası sayesinde..Tüm Forum kurucusu arkadaşlarıma,abilerime ve kardeşlerime sonsuz teşekkürler sunuyorum..Emeğinize sağlık,Allah razı olsun....Sağolun varolun....

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben özellikle birşey daha belirtmek istiyorum;

Bilenler zaten biliyordur ve sözümde onlara olacak, Şuan bulunduğumuz platformdan önce bir sitemiz daha vardı aynı isim ile tabiki...Fakat orası çeşitli teknik sebeplerden dolayı kapanma noktasına geldi ve kapattık...

Daha sonra herkes elinden geldiğince; bazısı 1 cümle, bazısı 10 cümle katkı sağlayarak yeniden büyümemizi sağladı..

Net dünyasını bilenler bilir, birşeyi direk kapatıp sıfırdan tekrar başlamak oldukça zordur..

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

Ardından sürekliliğimizi sağlayan, -gelip geçse de- tanışma bölümünde bir selam vermeyi esirgemeyenlere de sonsuz teşekkürler. :kıhkıh:

Focus Club Tr

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.