Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android ics güncellemesi hakkında

Önerilen Mesajlar

LG optimus Black dedi arkadaşlar, bunu bilen var mı?

eşim kullanıyor beyaz olanını... Optimus White dolayısıyla.. ama sadece renkten dolayı ismi değişik o kadar..

ekranı çok güzel, dokunmatik zaten iyi.. ekran büyüklüğü de iyi.. elde duruşu da hoş... beyaz olanı özellikle çok güzel görünüyor..

amma velakin, işlemcisi snapdragon değil.. 1ghz ama snapdragon olmadığı için yoğun uygulamalarda BAZEN takılma yapabiliyor.. çok sorun edilecek bir olay değil ama..

tek sevmediğim özelliği, normalde google play'den kendiniz yükleyebileceğiniz lüzumlu lüzumsuz birsürü uygulamanın rom üzerinde yüklü gelmesi. gereksiz yer kaplıyorlar haliyle.. eczane, ntvmsnbc, zaman, hürriyet, izlesene, dailymotion, wikitude gibi bürsürü program geliyor. ama root yaparsanız bunları kaldrabilirsiniz.. her ne kadar root taraftarı değilsem de android kullanan çok büyük bir kesim telefonlarını root ediyor..

bunun dışında hoş bir telefon..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şarjı ne kadar gidiyor onun?

ben telefondan internete pek girmem.. oyun da çok sık oynamam.. normal telefon kullanımı, ajanda kullanımı, mseajlaşma, müzik, arada oyun derken 2buçuk günü rahat gidiyor. ve şarj ettiğimde %30 filan şarjı daha oluyor.. ertesi gün riske girmesin diye şarja takıyorum artık.. ama çok yoğun internete girersem 1 gün gidiyor.. zaten çok yoğun internete girip de yarım günden fazla pil ömrü bulabileceğiniz bir android telefon bulmanız zor. Sony Ericsson pil ömrü konusunda fena değil. ama aldığınız ilk günlerde bu performansı beklemeyin, batarya açıldıkça iyileşiyor. SE de kiapçığında, telefonunuzun batarya ömrü için sık sık arj edin tavsiyesinde bulunuyor zaten..

SE Xperia Neo'yu piyasada bulmanız zor. Zira üretimi bitti. Ama sanmayın ki eskidiği için. Xperia Neo'da Exmor R sensörlü kamera vardır. bu sensörün üretildiği fabrika yazın olan selde (çinde miydi hatırlamıyorum) zarar görünce bir süredir üretim yapamıyor. Dolayısıyla, teknik donanımı aynı olmak şartıyla, kamerası 8 mpx yerine 5 mpx olan, Exmor R sensörü olmayan, yanında 8gb hafıza kartı yerine 2gb hafıza kartı verilen, kutudan çıkan kulaklığı neo'daki kadar kaliteli olmayan Xperia Neo V satılıyor.. bu ufak ayrıntılar dışında tüm teknik donanımı aynıdır. performans farkı yoktur. 750-800tl civarı fiyatı..üstelik beyaz renk seçeneği de var..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Piyasadaki büyük ekranlılar yoğun kullanım ve kurcalamada bir günü çıkaramazlar.Normal kullanımda hepsi 1 gün gider. SE ile ilgili olarak bende Arc vardı. Üst kenardan sensörün oradan çatladı. Genel üretim hatasıydı, değişim yaptıranların aynı yerden tekrar çatladı. Satıp HTC aldım. Neo'da aynı şey olur diyemem ama. Piyasada çok çeşit telefon var. Yarın öbür gün kılıf, ekran koruma vs isterim dediğinizde popüler modellerin ürünleri kolay bulunur. Bu anlamda S2 her türlü iyidir. Iphone daha da iyidir. Android alacaksanız HTC veya Samsung S2 alın bence. S2 piyasada en çok tutulan, özellik olarak iyi bir telefon. HTC'ler genel anlamda kalitelidir. Ara yüzleri çok güzeldir. Kullandıkça daha çok seversiniz. Gidip telefoncuda kurcalayın menülerine bakın anlayacaksınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Piyasadaki büyük ekranlılar yoğun kullanım ve kurcalamada bir günü çıkaramazlar.Normal kullanımda hepsi 1 gün gider. SE ile ilgili olarak bende Arc vardı. Üst kenardan sensörün oradan çatladı. Genel üretim hatasıydı, değişim yaptıranların aynı yerden tekrar çatladı. Satıp HTC aldım. Neo'da aynı şey olur diyemem ama. Piyasada çok çeşit telefon var. Yarın öbür gün kılıf, ekran koruma vs isterim dediğinizde popüler modellerin ürünleri kolay bulunur. Bu anlamda S2 her türlü iyidir. Iphone daha da iyidir. Android alacaksanız HTC veya Samsung S2 alın bence. S2 piyasada en çok tutulan, özellik olarak iyi bir telefon. HTC'ler genel anlamda kalitelidir. Ara yüzleri çok güzeldir. Kullandıkça daha çok seversiniz. Gidip telefoncuda kurcalayın menülerine bakın anlayacaksınız.

ARC'ların klasik sorunu... maalesef hatalı malzeme kullanımı.. Neo'da böyle bir sorun yok..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın abi,

iPhone veya HTC (üst model) lütfen :(

Bak önceden dinlemedin beni.. ^_^

Yusuf abi Tolga abi aldı iphone her dakika istediğimiz gibi takılıyoruz :( Aramıza Katılmalısın artık... :D

fazla para vermek istemiyorum dedi, o yüzden öneriyorum ben de.. yoksa HTC'nin üst modellerini önereceğim.. I4 de dediğim gibi güzel bir seçenek..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Ben fazla kurcalamamaktan yanayım.Mutlaka güncelleme gelecektir. Forumlar telefonları kurcalayip bozup yardım arayayanlarla dolu. Ben hep standart stock kullandım. Hiç aksaklık yaşamadım. Sonuçta güncelleme gelince iki gün kurcaliyorsun sonra bitiyor. Cid getter programını marketlerden kurup cid numarasına bakın. En üstte yazar. Telefonun hangi bölge yazılımı taşıdığını anlamak böyle mümkün oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.