Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK4 Paspas Önerileri

Tuğra Yanık

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Tuğra Yanık yazdı:

Sayın Cenk ve Semih beyler, araçlarınızı iyi günlerde kullanın. Kauçuk paspas aldınız mı? Orjinali var mı? Yan sanayi aldı iseniz tavsiye eder misiniz?

Biraz soruya atlamisim gibi olacak ama bende orijinal kaucuk paspaslar var ve tavsiye ederim, hatta aracin icindeki tozu arttiriyor diye kumas paspaslari kullanmayi dusunmuyorum. Isterseniz yarin fotograf da paylasirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Tuğra Yanık yazdı:

Sayın Cenk ve Semih beyler, araçlarınızı iyi günlerde kullanın. Kauçuk paspas aldınız mı? Orjinali var mı? Yan sanayi aldı iseniz tavsiye eder misiniz?

Teşekkürler size de hayırlı olsun diyelim ? . N11’den aldım geçen hafta fena değil.

https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/ford-focus-5-2019-model-yeni-kasa-kokusuz-3d-havuzlu-paspas-P333194379

--8 dakika sonra eklendi--
13 dakika önce, Ercan Özgönül yazdı:

Isterseniz yarin fotograf da paylasirim.

Paylaşırsanız seviniriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Tuğra Yanık yazdı:

Ben satıcıdan hediye aldım kauçukları, halı paspaslar bagajda duruyor.  Kauçuklar sanki orijinal gibiydi, emin değilim ama delikleri arabaya uyuyordu ve focus yazıyordu galiba. 

--2 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Forumdaki mk4 sayısı 4'e çıktı sanırım. Diğer araçların da fotoğraflarını görmek isterim şahsen

Hayırlı olsun herkese :nazar:

5 olmalı . Helsinkiden 1.0 ST line, Ankara istanbul ve eskişerden birer dizel ST line ve bir de yerini hatırlayamadım 1.5 atmosferik olan arkadaş vardı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Ercan Özgönül yazdı:

Biraz soruya atlamisim gibi olacak ama bende orijinal kaucuk paspaslar var ve tavsiye ederim, hatta aracin icindeki tozu arttiriyor diye kumas paspaslari kullanmayi dusunmuyorum. Isterseniz yarin fotograf da paylasirim.

Paylaşırsanız sevinirim. Ben aracı teslim alırken bayide kauçuk paspas yok dediler. 1 hafta sonra geldi diyerek piyasa malı yan sanayi ürüne 250 TL istediler. Ben de almadım tabiki...

--2 dakika sonra eklendi--
9 saat önce, Semih O. yazdı:

Teşekkürler size de hayırlı olsun diyelim ? . N11’den aldım geçen hafta fena değil.

https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/ford-focus-5-2019-model-yeni-kasa-kokusuz-3d-havuzlu-paspas-P333194379

Paylaşırsanız seviniriz.

Benim aracımı Ford Otosan ayıplı MK3 MCA yerine değişim olarak verdi. Üzerine para ödedim tabiki. 3 Nisanda teslim aldım. Mahkeme ve anlaşma süreçleri olduğundan farklı bir alışverişti. Bu sebeple çok fazla yazmak istemedim.

--54 dakika sonra eklendi--

Ayrıca bagaj havuzu konusunda da yardıma ihtiyacım var. Daha önce 2 kez YPS plasttan aldım ve memnun kaldım. Bu sefer açıklaması yetersiz geldi. Yeni kasa Ford Focus hatcback lastik tamir kiti diye bir açıklama yazılmış. 1-2 haftadır da online siteleri çalışmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ercan Özgönül yazdı:

Ben yurtdisinda yasiyorum, bayi bilgisi cok faydali olmaz saniyorum. ?

Allah iyiliğilinizi versin, unuttum ben sizin yurt dışında yaşadığınızı. Sizdeki paspaslar eBayde var. Ford Otosan Turkiyeye hayatta getirmez???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Tuğra Yanık yazdı:

Allah iyiliğilinizi versin, unuttum ben sizin yurt dışında yaşadığınızı. Sizdeki paspaslar eBayde var. Ford Otosan Turkiyeye hayatta getirmez???

Benimkinde focus değil, Ford otosan yazıyormuş. Burada yaptırmışlar sanırım. Fena değil ama. Biraz kirliler idare edin. 

IMAG1074.jpg

IMAG1075.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, H. Cenk yazdı:

Benimkinde focus değil, Ford otosan yazıyormuş. Burada yaptırmışlar sanırım. Fena değil ama. Biraz kirliler idare edin. 

IMAG1074.jpg

IMAG1075.jpg

Abi senin paspaslarda 3d havuz yok üsttekiler havuzlu 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.05.2019 - 00:16 tarihinde, Semih O. yazdı:

Paylaşırsanız seviniriz.

Temiz temiz iki fotoğraf ile merhaba diyelim ????

IMG_20190526_191907.jpg

IMG_20190526_191833.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus MK4 Paspas Önerileri olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.