Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zayıflamak için Spor Yapmak

Adem Kazıl

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

Bir üst versiyonları, inleyenler... ? 

hareketi yaparken doğru nefes alıp verme taktiğini uygulamak yerine böğürenler çok. Özellikle kaldıramayacağı ağırlıklara girip ses tellerini yormaktan ve gürültü kirliliği yapmaktan başka bir işe yaramayan tipler de haddinden fazla ?

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Cenk Demirel yazdı:

hareketi yaparken doğru nefes alıp verme taktiğini uygulamak yerine böğürenler çok. Özellikle kaldıramayacağı ağırlıklara girip ses tellerini yormaktan ve gürültü kirliliği yapmaktan başka bir işe yaramayan tipler de haddinden fazla gerçekten ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belirtildiği gibi beslenmeyi düzenlemeden biraz kas yapar biraz sıkılaşırsınız da ideal kiloya sağlığa ulaşmak zor be ya

--2 dakika sonra eklendi--

İlk beslenme önerisi de yediğiniz kalorinin takibi olmalı bence, ne yediğinizin yemediğinizin daha çok ve çabuk farkına varıyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

iki ayı bitirdim 85 kilodan 80 düştüm, haftada min 4 gün spordayım, 2 ay önce olmayan pantolonlar şimdi kemerle zor durmaya başladı? kardio yapıyorum ama asıl ağırlık kaldırarak çalışyorum 30 dk kardio 2 saat ağırlık çalışıyorum, salonda fazla kalıyorum, eğer salon müsaitse çalışma aralarını 1 dk geçirmiyorum seri şekilde bitiriyorum 1,5 2 lt su bazen yetmiyor, önceki halimi bilenler sporamı gidiyorsun vücudu şekillendirmişsin kol yapmışsın demeye başladı, hoşuma gidiyor daha fazla  hevesleniyorum.

--5 dakika sonra eklendi--

birde 30 dk kardio yapıp 300 kalori anca yaktığını anladıktan sonra yediğim içtiğim herşeyin kalori değerlerine bakmaya başladım?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

56 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

iki ayı bitirdim 85 kilodan 80 düştüm, haftada min 4 gün spordayım, 2 ay önce olmayan pantolonlar şimdi kemerle zor durmaya başladı? kardio yapıyorum ama asıl ağırlık kaldırarak çalışyorum 30 dk kardio 2 saat ağırlık çalışıyorum, salonda fazla kalıyorum, eğer salon müsaitse çalışma aralarını 1 dk geçirmiyorum seri şekilde bitiriyorum 1,5 2 lt su bazen yetmiyor, önceki halimi bilenler sporamı gidiyorsun vücudu şekillendirmişsin kol yapmışsın demeye başladı, hoşuma gidiyor daha fazla  hevesleniyorum.

--5 dakika sonra eklendi--

birde 30 dk kardio yapıp 300 kalori anca yaktığını anladıktan sonra yediğim içtiğim herşeyin kalori değerlerine bakmaya başladım?

Yüzerek daha fazla kalori harcanıyormuş, öyle diyorlar ? Hazır deniz kenarı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yüzerek daha fazla kalori harcanıyormuş, öyle diyorlar ? Hazır deniz kenarı.

doğru söylüyorsun Yakup ama denize girmek biz turizmciler için sıkıntı, bütün yaz 2 kere denize girdiğimi hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

doğru söylüyorsun Yakup ama denize girmek biz turizmciler için sıkıntı, bütün yaz 2 kere denize girdiğimi hatırlıyorum.

Deniz kenarında olup da girememek tam bir işkence olsa gerek, izin günü kaçılır en azından ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Tugay Kuruöz yazdı:

Deniz kenarında olup da girememek tam bir işkence olsa gerek, izin günü kaçılır en azından ? 

mesele izin kullanmakta kışın 6 ay rahatız, bu yüzden işin yoğun olduğu yaz sezonundada pek izin kullanmıyorum daha doğrusu kullanamıyorum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.