Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
E.Utku

Focus Mk2.5 Akü Yeri

Soru

Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta akü bitince yeni akü sipariş ettim ve kendim takmaya karar verdim. Neyse akü geldi kaputu açtım bi baktım akü geride yani bir kısmı sileceklerin önündeki ızgaranın altında kalıyor. Gözüm kesmedi dar alanda çalışmayı. Ben silecekleri ve ön plastik ızgarayı söktüm. Sizce sökmeden de akü takılır mıydı? Valla basitçe video falan çektim millete faydalı olsun diye eğer sileceklerin ve ızgaranın sökülmesine gerek yoksa rezil olmayalım.  Sanki gerek yokmuş gibi ya.  İçerde döndürseydim çıkardı galiba ama akü ağır diye gözüm kesmedi ☺️20181201_125503.thumb.jpg.daad238cc9e7a95106c00b31c67fc4f9.jpg 20181201_120506.thumb.jpg.e1305bd2b5866b1e907efc542986e343.jpg

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

  • 0
11 saat önce, E.Utku yazdı:

İçerde döndürseydim çıkardı galiba ama akü ağır diye gözüm kesmedi ☺️

Bencede bağlantıları söktükten sonra ucundan yukarıya doğru çeksen gelirmiş gibi duruyor. Focus 3 te filtre kutusunu sökmeden çıkmıyor ama 2 de çıkıyordu sanki.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.