Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çıtırdan oynanmış passat CC - Sizce nasıl ?

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

yolda ne zaman bir passat cc görsem....sadece yanılsamalı bir görsellik oluyor çünkü...görmemle araçların arasında gözden kaybolup gitmesi bir oluyor...gitmeyen akarak yol alan bir makine...çok güzel...insanı sinir edicek kadar yıpratıcı evet...düşündüğüm birşey....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Komşuda var ıhlamur rengi cam tavanlı, her sabah sinirimi bozuyor kapının önünde :D

Bu araç bence kesinlikle kar beyaz olmalı. Bu çok basmış yere -50 mm yeterli Jantlarda 18 olsa yeterli üstündekiler 19ama her haliyle çok şık bir otomobil.

yolda ne zaman bir passat cc görsem....sadece yanılsamalı bir görsellik oluyor çünkü...görmemle araçların arasında gözden kaybolup gitmesi bir oluyor...gitmeyen akarak yol alan bir makine...çok güzel...insanı sinir edicek kadar yıpratıcı evet...düşündüğüm birşey....

80liradır 2,0 tdi ;) Anladın sen onu abicim :)

çok alçak - sürekli altını vurursun...

çok alçak - binerken kafanı vurursun

çok alçak - VW, bu aracı yapıp beni kıskandırdığı için.

:):claps: :claps:

Bukadar düşürmem abi ben orjinalinden -50 mm yeterli jantlarıda 18 koyarım (kesinlikle BBS) Boyum kısa benim 1,72 :D

Yoksa bu araç tam bana göremi ?? :D

Henüz çok pahalı benim için biraz daha zaman geçmeli :) Listeye eklendi bu araç

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef bitirdiler bunları. :( Şimdi yeni kasa adıyla "CC" getirdiler. Artık bu kadar çekici değil. Tek artısı mı 1.4 TSI 160 bg DSG getirdiler. Başka birşey yok. Bu da resimli kanıtı...Rezalet... :(

Sıfır almayacağım için sorun yok :D

altunizade pazarında 80 liraya mis gibi 2,0 tdi bulunur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrusun Hasan yeni Mondeo bundan güzel bence...

Eskiden eski passatta olduğu gibi bu aracın bir karakteri vardı. Öldürdüler onu. Şu an standart bir vw modelinden farksız.. :D Bu aracın diğerlerinden farklı olması gerekirdi. Burada bir aile arabası değil basık, yer uçağı olması gereken bir araç yaratmaya çalışıyorsun. Vw çok yanlış yolda çoooookkkk...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.