Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta mı Fabia mı Polo mu?

Önerilen Mesajlar

Yanlız 40'lı fiyatlara çıkacaksanız biraz bekleyip Fabia 1.4 TSI DSG 180 bg de denk getirebilirsiniz; ki tam bir zevk aracıdır. :) 41 e vardı bir ara sahibinden de :) Hafta içi eşiniz hafta sonu siz kullanırsınız.. :)

180 beygir bi aracı bi bayana emanet etmek cesaret ister bence 2 gün için değmez okadar riske(bu arada yanlış anlaşılmıyorumdur umarım)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

180 beygir bi aracı bi bayana emanet etmek cesaret ister bence 2 gün için değmez okadar riske(bu arada yanlış anlaşılmıyorumdur umarım)

180 scti olarak düşün Alper abi. Sakin ama bastın mı gidiyor. :) Birşey olmaz bence. Böyle araba alınacak kadar bütçe ayrıldıysa araba sürmeyi biliyordur Veysel beyin eşi diye tahmin ediyorum. :) Biz de anneme araba bakıyoruz. Otomatik-benzinli.. :) Ama o ehliyeti alalı 20 sene olmuş neredeyse. O nedenle en max 15 sınırında geziyoruz.. çarparsa çok üzülmeyelim diye. (Hem ben ehliyeti alınca bende kullanırım. :DB) Eğitim aracı olacak.) Hatta bulduk bir tane 1.8 T 150 bg Octavia A4. :D (Babam pek yanaşmıyor şimdi sen söyleyince mantıklı buldum aslında ama) Olmaz olmaz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

180 scti olarak düşün Alper abi. Sakin ama bastın mı gidiyor. :) Birşey olmaz bence. Böyle araba alınacak kadar bütçe ayrıldıysa araba sürmeyi biliyordur Veysel beyin eşi diye tahmin ediyorum. :) Biz de anneme araba bakıyoruz. Otomatik-benzinli.. :) Ama o ehliyeti alalı 20 sene olmuş neredeyse. O nedenle en max 15 sınırında geziyoruz.. çarparsa çok üzülmeyelim diye. (Hem ben ehliyeti alınca bende kullanırım. :D:) Eğitim aracı olacak.) Hatta bulduk bir tane 1.8 T 150 bg Octavia A4. :D (Babam pek yanaşmıyor şimdi sen söyleyince mantıklı buldum aslında ama) Olmaz olmaz. :D

Hasan çok pozitif gördüm seni B)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullanıcı yorumları da önemli tabiki ama bu işi ciddiyetle yapan sitelere de bir göz atmakta fayda var...

Sizin için aşağıdaki bağlantılarda sırasıyla Fiesta, Polo ve Fabia için test ve incelemeler mevcut. İngilizce konusunda sıkıntı yaşamıyorsanız gayet açıklayıcı ve net olarak sonuç ortada. İlla ingilizceye de gerek yok aslına bakarsanız, yıldızları toplamak bile yeterli...

http://www.whatcar.com/car-reviews/ford/fiesta-hatchback/summary/25846-5

http://www.whatcar.com/car-reviews/volkswagen/polo-hatchback/summary/25891-5

http://www.whatcar.com/car-reviews/skoda/fabia-hatchback/summary/25704-5

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olaya en yenisi hangisi diye bakıyorum.

En yenisi Polo.

En güzeli Fiesta.

Tabi bunlar sizin sunduğunuz seçenekler arasından.

Ayrıca polo çok şık bi tasarıma sahip. Ben çok beğeniyorum.

Dizel otomatik neden kullanamaz bayanlar anlamadım ama, ben dizel in tadını aldım ya, kimse bana benzinli araba aldıramaz kolay kolay.

Haa çok zengin olur, benzinlik sahibi falan olursam o zaman benzinli arabaya binerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makyajı Fiesta tabi ki

Sen cidden iflah olmaz bir fordcusun.. B)

Bayan gözüyle bakarsan Yakupcum olaya. O arkadaki genişlik oldukça önemli.

Len olm arka koltuğun genişliği "bekar" erkekler için önemli evli kadınlar için değil. :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimseyi ilgilendirmemekle birlikte gayet açık şeyler yazıyorum..Kritere göre öneri veririm ben..

Yazdıklarım gayet net polo'nun ne yönde iyi olduğunu da yazdım , eğer onlar uygunsa onlar alınır...

Başlık ve ilk mesaj'a göre yanıtım Makyajlı Fiesta olur...Şuan ki kriter'e göre (benzinli oto) polo olur..

Fordculukla ilgisi yok..Ayrıca olmaktan çekinmem B) Sempatim olmasa aptal gibi zamanımı burada yemem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimseyi ilgilendirmemekle birlikte gayet açık şeyler yazıyorum..Kritere göre öneri veririm ben..

Yazdıklarım gayet net polo'nun ne yönde iyi olduğunu da yazdım , eğer onlar uygunsa onlar alınır...

Başlık ve ilk mesaj'a göre yanıtım Makyajlı Fiesta olur...Şuan ki kriter'e göre (benzinli oto) polo olur..

Fordculukla ilgisi yok..Ayrıca olmaktan çekinmem B) Sempatim olmasa aptal gibi zamanımı burada yemem :)

Poloya takiiim sana bişi olmasın Yakup..

Ama hala iflah olmaz fordcusun o başka. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.