Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta mı Fabia mı Polo mu?

Önerilen Mesajlar

Ben ondan bundan kalitesiz demedim, hissi yüksek ama dedim ve açıkladım...

ohoo...iyi oku bence ogün.

Ondan bundan kalitesiz cümlesini kullanmana gerek yokki.

Yapmış olduğun yorumla Fiestadan kalitesiz olduğunu imaa ediyorsun. Kalitemi ama hissiyatı var diyip. VW sahiplerinede laf atmış oluyorsun. olmayanı hissetmek gibi oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte abi siz tongaya düşüyorsunuz, fiesta diyen biri fordcumu oluyor madem aralarında çok fark yok.. tercih meselesi işte :claps: alla allaaaa daha söze gerek yok bence :zha:

bunu diyen sadece benmiyim :D

Mertol abi bile söyledi ağır fordcusun diye :D

Mertol abinin dışında kaç kişi söyledi bunu :D Bi karıştır bakalım forumu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eşime peugeot 206 + lar çok pahalı ama istiyorsan alırız dedim.en uygunu auris alalım dedim ..Gitti peugeot 206 aldı :claps::zha:

kadınların %99 u arabadan anlamaz favori taktiğimdir.her zaman işe yarıyor :D

http://www.youtube.com/watch?v=yotCDtU31yM&feature=youtu.be

oğuz mete tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu diyen sadece benmiyim :claps:

Mertol abi bile söyledi ağır fordcusun diye :zha:

Mertol abinin dışında kaç kişi söyledi bunu :D Bi karıştır bakalım forumu :D

Haklısın ama konu ile ilgisi yok..Bunu diyorum..Yılda 400 bin kişi fordcu olduğundan polo yerine fiesta alıyor..Hadi haykırın dünya'ya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kadınların %99 u arabadan anlamaz favori taktiğimdir.her zaman işe yarıyor :claps:

Bi gün ismi lazım değil biriyle bağdat caddesi göztepe shelle girdim yakıt almak için. Yan pompada ilk çıkan posrche boxter duruyor boyası falan solmuş Bakımsız bir araç belli. İlk başta yanımdaki kişi aaa negüzel dedi. Sonra dedim bişey yok 30 liraya alınır o araç (yıl 2008) Aa o zaman iyi değilmiş ya yaptı direk :zha: 2 gün sonra ayrılmıştım Cumartesi gecesi bitti nede olsa :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eşime peugeot 206 + lar çok pahalı ama istiyorsan alırız dedim.en uygunu auris alalım dedim ..Gitti peugeot 206 aldı :claps::zha:

kadınların %99 u arabadan anlamaz favori taktiğimdir.her zaman işe yarıyor :D

http://www.youtube.com/watch?v=yotCDtU31yM&feature=youtu.be

offf oguz ya süpermiş çok güldürdün beni gece gece...çok teşekkürler..ancak böle yapıcan bunlara...kesinlikle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın her hafta bindiğim polo'yu ben tanıyamadım.. Sorry.. Sen haklısın gardaşşşş

Tek bir yumuşak dokuya sahip olmayan sıradan vw

Vw'de golf'ten başkası yalan..Okadar basit..sağdan girip soldan çıkacak boşuna bana laf vurma :claps: biz de kör değiliz

Kalite = yumuşak dokumudur sence? Trimlerin adam gibi yerli yerine oturması değilmidir? Kapıların boşluklarının bagaj kapağının, kaputun adam gibi oturması değilmidir? Adam gibi bir izolasyonu olması değilmdir? Kalıpların adam gibi olması değilmidir? Kafayı takmışsın yumuşak dokuda yumuşak doku.. focusun titanium dışında ön kapı trimlerinde yumuşak doku yokmuş.. Aa tukaka. Poloda yumuşak doku yokmuş.. Aaa pis.. Yapma yakup.. 2x2 polo fiestadan kaliteli. Tipi de daha güzel.. Sen ister beğen ister beğenme.. Avrupanın geri kalan kısmı seninle aynı fikirde değil..
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle benim gözümde tukaka.. :claps:

Golf alırım, focus style almam..Benim görüşüm bu yönde... Bu arabaların işçiliklerinde zaten uçurum fark yok hepsi aynı şeylerden çıkıyor..

isterim iyi malzeme..that's my opinion..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.