Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Kapı Fitilleri iyileştirmesi

Önerilen Mesajlar

:P ne gündü ama.

Tolga; akvaryum hortumu esnek fitillerde herhangi bir deformasyon yaratmıyor, bagaja da uyguladık kapanmasında bir değişiklik olmadı.

Anten kablosu sert o deforme edebilir.

not: gönder lastiklerimi gelemicem bu gidişle ben :yeah:

Aydın selam.

Adresi yolla gelsin lastikler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

geçen gün kız arkadaşımla gezerken akvaryum satan bi dükkanın önünden geçerken hortum almak aklıma geldi

metresini 50 krş dan verdi 10 metre aldım.

Bugun hava soğuk olmasına rağmen aşağıya inip yavaş yavaş yaptım.İlk önce kapı içindeki fitillerin içini doldurdum 2 parça halinde .

Sonra ta kapıda olan filtreleri doldurdum...

ön sol ve on arka kapının kapı ve iç filtrelerini zorda olsa itekleye itekleye soktum..Yardımcı olarak sıvı detarjan yani pirili su ile köpik halie getirdim.Sonuç 2 kapıda 10 metre hortum gitti :kıhkıh:

Hortumu elimle kontrol ettim çok fark olmadı gibi.Kapanması ve kapanış seside aynı gibi.Yola çıktığımızda umarım sesde bi azalma olur.Bi boş zamanımda bi 20metre daha alıp bagaj ve sağ kapılarada yapmayı düşünüyorum.

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...

Öncelikle merhaba, foruma yeni üye oldum. 2009 1.6 TDCi Titanium  Focus aracım var.

Ford focus kapı fitili ile uğraşmak yerine  Renault  Symbol kapı fitili alıp takmanızı öneririm. Tek kapı için fiyatı 25 Tl idi. Hem daha etli hem birebir uyuyor.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle merhaba, foruma yeni üye oldum. 2009 1.6 TDCi Titanium  Focus aracım var.

Ford focus kapı fitili ile uğraşmak yerine  Renault  Symbol kapı fitili alıp takmanızı öneririm. Tek kapı için fiyatı 25 Tl idi. Hem daha etli hem birebir uyuyor.  :)

Özgür bey henüz üye sayılmazsınız lütfen kurallara uyarak özel mesaj kutunuzdaki mesaja göre eksikleri tamamlayınız.

Aksi halde üyelik durdurulur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Ben bugün yaptım. Kesinlikle farkettiriyor. Dış sesi farkedilir ölçüde azalttı. Fakat akvaryum hortumu bence uygun değil. Çünkü ince yapıya sahip. Bauhaus da akvaryum hortumu çapında yeşil renk hortum var.  Bu hortumla yapın. Gerçekten farkediyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban said:

Ben bugün yaptım. Kesinlikle farkettiriyor. Dış sesi farkedilir ölçüde azalttı. Fakat akvaryum hortumu bence uygun değil. Çünkü ince yapıya sahip. Bauhaus da akvaryum hortumu çapında yeşil renk hortum var.  Bu hortumla yapın. Gerçekten farkediyor. 

Çapı kaç mm. oluyor bu hortumun 12, 16 ve 20 mm. olanları var internette ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.