Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

@Bekir B., Abi bu da güzel :) son ses (15 oluyor benim son ses :kıhkıh: )açıyorum bazen, arabada iyi gidiyor...

http://youtu.be/sgSrz6gGWgI

@Ahmet A.,

Mahsun daha iyi :D Buda sana gelsin fındık kıran  :kıhkıh:

http://youtu.be/cKYeODP-Sek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskilerden:

Bu da Almanca versiyonu... İlkokuldayken dinleye dinleye ezberlemiştim ikisini de...

Az önce yan masadan bana bana bana kar yolla, kar bulamazsan yar yolla çalıyordu. Allahtan bitti. :D :D :D

Eksiklik çekme diye takviye yapıyorum..

Ankara sanat camiasının nadide eserlerinden:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eksiklik çekme diye takviye yapıyorum.. Ankara sanat camiasının nadide eserlerinden:

Youtube daysa zaten göremiyorum. Ve iyiki göremiyorum şu an onu. Ankara sanat camiasını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Geçenlerde de bir şarkı paylaşmış bizim arkadaş, şarkının sözleri şöyleydi galiba. :D

E 30 biner, yan yan gider, aleme akar.... vs şeklinde sözleri vardı. E yuh artık dedim. Adamlardaki sanatçılık ruhu standartların üstünde. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Youtube daysa zaten göremiyorum. Ve iyiki göremiyorum şu an onu. Ankara sanat camiasını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Geçenlerde de bir şarkı paylaşmış bizim arkadaş, şarkının sözleri şöyleydi galiba. :D

E 30 biner, yan yan gider, aleme akar.... vs şeklinde sözleri vardı. E yuh artık dedim. Adamlardaki sanatçılık ruhu standartların üstünde. :D

O zaman en vurucu kısmın sözlerini yazayım:

Kız istedim vermediler,

Nerde çalışır dediler...

Oğlan üzülmüş büzülmüş,

Borusan'a girmiş boru sana...

Borusan'a girmiş çalışıyo..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Bekir B.,Abi iletimin yabancı şarkı kısımlarını mı yoksa angara havası kısmını mı beğendin? Ya da iletinin barındırdığı zıtlığı, hayata karşı asi ve dik duruşunu, pragmatik olgunluğunu mu sevdin? :aman:

Alperenim sen ne paylaşırsan ben beğenirim .. Tanıdım ve tuttum seni kardeşim.. Tabii bunda ortak paydada buluştuğumuz noktanın çok olmasının etkisi de kaçınılmaz.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperenim sen ne paylaşırsan ben beğenirim .. Tanıdım ve tuttum seni kardeşim.. Tabii bunda ortak paydada buluştuğumuz noktanın çok olmasının etkisi de kaçınılmaz.....

İçimin yağlarını eriterek diyet dünyasında çığır açıyorsun Sayın Abim... :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kız istedim vermediler, Nerde çalışır dediler... Oğlan üzülmüş büzülmüş, Borusan'a girmiş boru sana... Borusan'a girmiş çalışıyo..

Bu ne yaa, orjinal borusan ın bundan haberi yok galiba. Olsa dava açardı. :D

Sıradaki parça kavuşup da sevemeyenler için....

Bu da "Bu sabah ezanını sevipde kavuşamayanlar için okuyorum." diyen imamı hatırlattı bana :D :D : D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Şu an ne dinliyorsunuz... ? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.