Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Konuşma Sonrası Müzik Çaların Donması.

Mehmet Akpunar

Soru

Cümleten iyi akşamlar.

USB ile müzik dinlerken bluetooth üzerinden yaptığım telefon konuşması bittikten sonra müzik çalar en son kaldığı yerde donuyor. İleri - geri gitmiyor, müzik oynatmıyor ve tesadüf müdür hep uzun yolda oluyor. Başına gelen oldu mu hiç ? 

(2012 1.6 tdci style plus)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Benim çift hatlı sony telefon ile benzer bir sorun yaşıyordum. Konuşma bittikten sonra araç telefonu sonlandıramadığı için, telefon modundan çıkamıyordu. Telefonu değişince düzelmişti.

Konuşma bittikten sonra, telefonu bluetooth'dan kapatmayı denediniz mi? Yapmadıysanız bir deneyin, sistem geliyor mu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 hours ago, Mehmet Akpunar said:

Cümleten iyi akşamlar.

USB ile müzik dinlerken bluetooth üzerinden yaptığım telefon konuşması bittikten sonra müzik çalar en son kaldığı yerde donuyor. İleri - geri gitmiyor, müzik oynatmıyor ve tesadüf müdür hep uzun yolda oluyor. Başına gelen oldu mu hiç ? 

(2012 1.6 tdci style plus)

Benim başıma eski arabada gelmişti, ama tuş takımını değiştirip yazılım ayarını yapmadan önce olmuştu. Bence multimedyanın yazılımını güncellemeyi deneyin bir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
38 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Benim çift hatlı sony telefon ile benzer bir sorun yaşıyordum. Konuşma bittikten sonra araç telefonu sonlandıramadığı için, telefon modundan çıkamıyordu. Telefonu değişince düzelmişti.

Konuşma bittikten sonra, telefonu bluetooth'dan kapatmayı denediniz mi? Yapmadıysanız bir deneyin, sistem geliyor mu.

Ben de yeni değiştirdim telefonu ve hatta eski telefonum da çift hatlı idi. Yeni telefonla bir iki kere bağlandım kısa mesafe idi donma olmadı dediğiniz gibi olabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.