Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opsiyonlar Kaskoya Eklenir mi ?

Ozan F.

Önerilen Mesajlar

Bütün opsiyonları ekletip fabrika çıkışlı orijinal olarak araç üzerinde mevcuttur diye yazdırmıştım.
Sonradan yapılan işlemler ve aksesuarlar için kasko poliçeme faturası ile birlikte ekletmiştim yaklaşık 15 bin teminata müzik sistemi jant kit şeklinde ...
Bu aracımda da
Focus 1.6 tdci 115 hp 5 kapı titanyum
Tekno paket +sunroof+ bixenon far + navigasyon ve geri görüş kamerası Paketi yazıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Serkan Z. yazdı:

Ben Focus için sunroof ve navigasyon opsiyonunu ekletmiştim. Hatta sigortacı da bayinin içinde olunca satış temsilcisine sormuştu. O da eklediğini söyledi. Toplam 1000 lira civarı tutan kasko 5500 liralık opsiyonla 30 lira kadar artmıştı. 

Rakam çok az artmış sizde.

Ben geçen gün bitmesine 10 ay kalan poliçeme zeyil yaptırarak aksesuar klozu eklettim.

12.000 TL'lik fabrika sonrası aksesuara (ön-arka kamera, ön park sensörü, navigasyon) 145 TL ücret aldılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Çağlar Sertan KASIMOĞLU yazdı:

Rakam çok az artmış sizde.

Ben geçen gün bitmesine 10 ay kalan poliçeme zeyil yaptırarak aksesuar klozu eklettim.

12.000 TL'lik fabrika sonrası aksesuara (ön-arka kamera, ön park sensörü, navigasyon) 145 TL ücret aldılar.

Aslında oran aynı hesaplarsanız. 5500 tl Sunroof ve navigasyon farkı için Aralık 2016'da 30 lira gibi bir fark çıkmıştı. 12000 lira için 145 normal gibi bir de ocakta zamlamdığını düşünürsek eğer kasko primlerinin hemem hemen aynı gibi. E bir de sigorta şirketi farkı falan vardır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aracımda fabrika çıkışı opsiyon yok. Kasko poliçemde sonradan eklediğim ön tampon olsun katlanır aynalar mercekli  farlar vs   bütün aksesuarlarım teminat altına alındı. Hepsini eklettim. Sizde işinizi şansa bırakmadan ekletin derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.