Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 1.0 Ecoboost Fiyatları Açıklandı (İngiltere)

onderpeker

Önerilen Mesajlar

Ford Focus 1.0 Ecoboost prices revealed

• New Focus 1.0 Ecoboost model
  • Three-cylinder petrol engine; average 56.5mpg
  • On sale February 22, from £16,245

Ford has announced prices for the new Focus 1.0 Ecoboost petrol models, which go on sale on February 22, from £16,245.

The Ford Focus 1.0 Ecoboost is the first model to use Ford’s new 1.0-litre three-cylinder turbocharged engine. It’s designed to give performance on a par with a conventional 1.6-litre four-cylinder engine, but use less fuel and have far lower CO2 emissions.

In the Focus 5dr, the 99bhp 1.0 Ecoboost engine gives an average of 58.9mpg and CO2 emissions of 109g/km. The 123bhp 1.0 Ecoboost model averages 56.5mpg and emits 114g/km of CO2.

The current 104- and 123bhp 1.6-litre engines - which remain on sale - both average 47.9mpg and emit 136g/km of CO2.

The entry-level Focus 1.0 Ecoboost model is the Edge, at £16,245. There’s a £250 premium over the 104bhp 1.6 models, and the 123bhp version costs £500 more.

The 1.0 Ecoboost engine will be added to the C-Max and Grand C-Max ranges during 2012.

It will also be available in the new B-Max compact MPV and is likely to be added to the face-lifted Fiesta range in the autumn. Ford sources have also hinted that it could be available in the all-new Mondeo, which is due in March 2013.

NOT: Çeviri ile uğraşamadım ama Çok da Çeviriye ihtiyaÇ duyan bir yazı değil sanki fiyat, süre, tüketim vs. genel olarak aÇık...

Mavi font ile yazılmış kelimelerin linkleri Çalışmaktadır. Whatcar.co.uk'deki bağlantıları aÇmaktadır...

Kaynak:

http://www.whatcar.c...revealed/261139

YkP CgTy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm Avrupa'da 21 Şubat itibariyle paket ve fiyat değişiklikleri gündemde, fiyatlarda mütevazi bir artış beklentisi var.

Bizi pek etkilemeyeceğini düşünüyorum.

Paketlerdeki değişiklikler umarım türk müşterisine olumlu yansır ,düşen euro kurundan dolayıda bende fiyatların artacağını zannetmiyorum ama düşüşü frenliyebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm Avrupa'da 21 Şubat itibariyle paket ve fiyat değişiklikleri gündemde, fiyatlarda mütevazi bir artış beklentisi var.

Bizi pek etkilemeyeceğini düşünüyorum.

Etkilememesi lazım. O artışları kaç aydır muntazam olarak yaptılar zaten :) Şimdi kurda düştü üstelik. Tabi yinede belli olmaz. :)

Düşünmekten çıktı zaten olay...Avrupa fiyatı atmosforikten 250 pound pahalı bizde de en az bin lira pahalı olur...

İlerde atmosforik kalkar o zaman rakipleri fiyatına göre düzenlenir..

Opel, İnsignia da, VW de, Jetta da atmosferiği kaldırmış. 1.2 TSI 44 den başlıyor. Yavaş yavaş tüm firmalar kaldıracak sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama fiesta fiyatları 2-3 kuruş arttı..

Ben style 1.6 5K fiyatına bakıyorum...daha önce 42mi neydi fiyatı... Aralık faizsiz kredi kampanyasından önce 45700e çıktı ocak başında 49 küsure çıktı. Şimdi 47500e inmiş. Biz de indirim diye seviniyoruz. Nereye indirim. 2.5 ay öncesine göre euro düşük olmasına rağmen focus fiyatı neredeyse %20 yüksek..

Olumlu ama yetmez...1.0 ecoboost style 5K fiyatı 44-45deklare edilir. Bayii 40-41e verir ..O zaman alınır olur.

Görcem ben onların ocak ve şubat satışlarını..Nasıl göçtüklerini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama fiesta fiyatları 2-3 kuruş arttı..

Ben style 1.6 5K fiyatına bakıyorum...daha önce 42mi neydi fiyatı... Aralık faizsiz kredi kampanyasından önce 45700e çıktı ocak başında 49 küsure çıktı. Şimdi 47500e inmiş. Biz de indirim diye seviniyoruz. Nereye indirim. 2.5 ay öncesine göre euro düşük olmasına rağmen focus fiyatı neredeyse %20 yüksek..

Olumlu ama yetmez...1.0 ecoboost style 5K fiyatı 44-45deklare edilir. Bayii 40-41e verir ..O zaman alınır olur.

Görcem ben onların ocak ve şubat satışlarını..Nasıl göçtüklerini.

Umurlarında olacağını sanmıyorum. Zaten bekliyorlar o düşüşü.. E 10 yıldır en çok biz çakıyoruzda deyip duruyorlar. üzerlerinde stok baskısı falanda olmadığı için elleri çok rahat. Otosan açısından sıkıntı yok yani. Bu balon bayiilerde patlıyor. Fiyat artınca onlar karlarından feragat edip indirim falan filanla arabayı satmaya çalışıyorlar ki teker dönsün...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.