Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arka Kapı Hasarı Için Önerilerinizi Bekliyorum

Çağrı G.

Önerilen Mesajlar

12 saat önce, Çağrı G. yazdı:

Teşekkür ederim cevabınız icin...
Macun kullanılmayacak diye biliyorum düzeltme işleminde..

mümkün değil.

yani usta iyi çalışır çok iyi düzeltirse ince bir macun kullanılır ama olduğu kadar diyip macunla telafi ederse ilerde sorun yaşatır. ama macun illaki olacak.

ayrıca o çizgiyi %100 düzeltebilecek usta varsa adres telefon paylaşın lütfen :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mümkün değil.
yani usta iyi çalışır çok iyi düzeltirse ince bir macun kullanılır ama olduğu kadar diyip macunla telafi ederse ilerde sorun yaşatır. ama macun illaki olacak.
ayrıca o çizgiyi %100 düzeltebilecek usta varsa adres telefon paylaşın lütfen [emoji4] 

Bir ustayla görüştük cuma yarin birakicam arabayi.. sonuçları paylasirim burada
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun. Macunsuz olmaz o iş. Az macun veya çok macun ustanın ustalıgına göre.

Değiştirmek daha mantıklı. Sıfır kapı gelecek tertemiz. Yarın ayarları bozulacak sıkıntı yaşayacaksınız,umarım yaşamazsınız. Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gecen hafta benimde aracima dikkatsiz bi kamyon soforu carpti kapiyi macunlarsak duzelir ama sırıtır dediler hem sac darbe gordukce ne kadarda duzelse esnekligini kaybediyo eskisi gibi olmuyor o yuzden kapi sacini degistirdim gayette guzel olmus. 

Simdi karsi tarafin sigortasina deger kaybi talebinde bulundum takdir sizin. IMG_4863.JPG

IMG_4978.JPG

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gecen hafta benimde aracima dikkatsiz bi kamyon soforu carpti kapiyi macunlarsak duzelir ama sırıtır dediler hem sac darbe gordukce ne kadarda duzelse esnekligini kaybediyo eskisi gibi olmuyor o yuzden kapi sacini degistirdim gayette guzel olmus. 
Simdi karsi tarafin sigortasina deger kaybi talebinde bulundum takdir sizin. IMG_4863.thumb.JPG.c86a5631bd9860b9b3a2bb7692f5df61.JPG
IMG_4978.thumb.JPG.823b2c6a7447ffc2dbf0389920edf7a2.JPG

Gayet başarılı olmuş gerçekten [emoji106]
Burada hatta bende olduğu icin deger kaybi icin hak talep edemiyorum maalesef [emoji20]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
17.05.2017 - 00:53 tarihinde, Çağrı G. yazdı:

Dediğinizi düşündüm bende. O ikilemi çok yaşadık.. karşıdan gelen bir aracın sıkıştırması sonucu park halindeki kamyonun kasasına benim müdahelem olduğu için kusur tamamen bende gözüküyor.. ya da karşıdan gelen araçla kafa kafaya girecektik keske öyle olsaymis demiyorda degilim simdi.. refleksle kaçındığım kazanın sonuçları baska bir kaza doğurdu emoji20.png

eğer ki bunu ispatlayabilirseniz çevreden kamera görüntüsü filan varsa, kazaya sebebiyet veren kişinin sigortasından talep edip tahsil edebilirsiniz, kazaya hiç karışmamış da olsa üçüncü yada ikinci kişi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ertan Yücel yazdı:

eğer ki bunu ispatlayabilirseniz çevreden kamera görüntüsü filan varsa, kazaya sebebiyet veren kişinin sigortasından talep edip tahsil edebilirsiniz, kazaya hiç karışmamış da olsa üçüncü yada ikinci kişi.

Benim bildiğim kadarıyla olmuyor o. Polis öyle demişti yani. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Benim bildiğim kadarıyla olmuyor o. Polis öyle demişti yani. 

yakın zamanda bir değişiklik oldu, sigortacı varsa aramızda daha iyi izah edebilir durumu, ama artık kazaya sebebiyet veren ama kazaya karışmayan ikinci üçüncü şahısların sigortalarına hasar bedeli rücu edilebiliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ertan Yücel yazdı:

yakın zamanda bir değişiklik oldu, sigortacı varsa aramızda daha iyi izah edebilir durumu, ama artık kazaya sebebiyet veren ama kazaya karışmayan ikinci üçüncü şahısların sigortalarına hasar bedeli rücu edilebiliyor.

Yerinde bi uygulama olmuş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.