Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus III Max Hız Denemesi

Alper Okudur

Soru

Merhaba arkadaşlar forumda bulamadığım için konu açıyorum eğer ben göremediysem affola..

Başlıktan da anlaşılacağı üzere son hız denemeleri yaptım;

ilk denememde araçta tek başımaydım ve hiç yük yoktu son hız 192 km/h olarak gördüm.

ikincide iki kişi + bagaj tam doluydu ve bu seferki denemede 210 km/h'i gördüm.

Şimdi 2 sorum olacak;

1- Başka hız denemesi yapan oldumu? (özellikle TDCI motorla)

2- Arabanın yüklü olup olmaması son hızı etkiler mi (ki etkiledi) ve neden etkiler?

Cevaplarınızı bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ümticm şu görÜntÜ resminin arkasında toros oldumu şimdi ha..oldumu koy oraya focusu bilrikte acar seni hem...kollarını bağlama kısmetin kapanır derler hem..... :)

Abi, o benim face deki profil resmi, buraya direk o geçti, değiştirmiyorum ben. O araba kayferengiynen hoşuma gidiyor. Arkada değişik bir fon. Eski renocu olduğumu belli edeyim. Gerçi bizim değildi ama olsun. Reno renodur. :D

Sonra kollarını bağlama demişsin. Abi, göbeği kapatmanın kÜçÜk bir yolu. Başka tÜrlÜ kapanmıyor. :D :D :D O kadar bÜyÜktÜ, ufalmaya başladı, sağolsun ıspanak, pırasa, karnıbahar, :D :D :D :D Birde diyetisyenim GÜzide hanımla, spor hocam Kamil abi :D :D Ellerinden geldiği kadar uğraşıyorlar ancak 2 ayda 7 kg 600 grm vermişim. :D :D :D

Yakında (yaklaşık 2 yıl kadar sonra) Üçgen vucudumu yayınlayacağım. Eski halim, yeni halim diye.

ÜmitVaysaloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi, o benim face deki profil resmi, buraya direk o geçti, değiştirmiyorum ben. O araba kayferengiynen hoşuma gidiyor. Arkada değişik bir fon. Eski renocu olduğumu belli edeyim. Gerçi bizim değildi ama olsun. Reno renodur. :P

Sonra kollarını bağlama demişsin. Abi, göbeği kapatmanın kÜçÜk bir yolu. Başka tÜrlÜ kapanmıyor. :D :D :D O kadar bÜyÜktÜ, ufalmaya başladı, sağolsun ıspanak, pırasa, karnıbahar, :D :D :D :D Birde diyetisyenim GÜzide hanımla, spor hocam Kamil abi :D :D Ellerinden geldiği kadar uğraşıyorlar ancak 2 ayda 7 kg 600 grm vermişim. :D :D :D

Yakında (yaklaşık 2 yıl kadar sonra) Üçgen vucudumu yayınlayacağım. Eski halim, yeni halim diye.

yok canım faca adamsın da...ona bişi demiyoruz hani beyaz kÜheylanla daha bi acardı seni...bu resim sanki köy meydanında çekilmiş gibi...sanki kadraj saga kaysa traktörde girecek gibi.... :nazar: bekliyoruz sixback lerini...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kötü örnek teşkil ediyorum dimi, pardon :nazar:

çoğu forumda hız konusu açıldığında uyarı sonrası üyeliğin silinmesi gerçekleşiyor bence çok saçma bi uygulama.

Sonuçta ben aracımda hızlı gidiyorsam bunda asla sizin bi etkeniniz yok..Dahada bilgilenme amaçlı olduğunu düşünüyorum.Aynı araç sahibi olsak ve yıllardır hızlı kullanılmamış araç sahibi olduğumu anlasam devamlı yüksek devirde motorun açılmasını sağlamaya çalışırdım, ki sizde hakvereceksiniz yakıt ekonomisi bile sağlamakda(sağlıklı motorda)

konu focus 3 için biliyorum bilgim yok fakat 1.6 115ps olduğu için zamanla 205-210kmh yi aşacaktır diye düşünüyorum.Tabi yol şartları , rüzgar bu da hızınızı etkileyecek unsurlar arasında olduğunu unutmamak gerekir.

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çoğu forumda hız konusu açıldığında uyarı sonrası üyeliğin silinmesi gerçekleşiyor bence çok saçma bi uygulama.

Birgün emniyetten birileri bu forumun sahibininde kapısına dayanıp karakola "davet ederek" şu bebenin IP sini falan bi veriver bakalım dediği zaman bunu tekrar konuşuruz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Birgün emniyetten birileri bu forumun sahibininde kapısına dayanıp karakola "davet ederek" şu bebenin IP sini falan bi veriver bakalım dediği zaman bunu tekrar konuşuruz..

ben aracımla 250 kmh bastım ibre kırıldı desem buna kim inanır ? ispat kanıt yok?

Eğer forumdan birini 'hız' adı altında sorguya çekerlerse önce bana gelsinler 18-19 yaşlarımda (bundan 1 sene önce) vw bora aracımla boluyu birbine katardım...

şimdi tam tersi 2. vitese takar arkamdan selektör yesemde gaza basmam.(Anlık yakıtı 4.6 LT görmek hoşuma gidiyor).Şehir içinde 50kmh sınırı varken 130 kmh gördüm ama ispat yok sadece sözde , ki gerçekde.

Demek istediğim ; benden olğun kişilersiniz ben şimdi buraya focus'umla 200-230 gördüm desem zaman size kötü örnek olduğumu düşünmüyorum :)

tabi sizin görüşünüzede yaşınız gereği saygı duyarım.benim görüşüm budur.

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben aracımla 250 kmh bastım ibre kırıldı desem buna kim inanır ? ispat kanıt yok?

Eğer forumdan birini 'hız' adı altında sorguya çekerlerse önce bana gelsinler 18-19 yaşlarımda (bundan 1 sene önce) vw bora aracımla boluyu birbine katardım...

şimdi tam tersi 2. vitese takar arkamdan selektör yesemde gaza basmam.(Anlık yakıtı 4.6 LT görmek hoşuma gidiyor).Şehir içinde 50kmh sınırı varken 130 kmh gördüm ama ispat yok sadece sözde , ki gerçekde.

Demek istediğim ; benden olğun kişilersiniz ben şimdi buraya focus'umla 200-230 gördüm desem zaman size kötü örnek olduğumu düşünmüyorum :)

tabi sizin görüşünüzede yaşınız gereği saygı duyarım.benim görüşüm budur.

İspata gerek var mı ?

Sen itiraf ediyorsun :D Suçlama yapmıyorsun ki ispatı olsun.

Ben dersemki EmreV 260 basıyor yolda. Hani ispat dersin. Ama sen dersen ki (doğru veya atmasyon ) 260 bastım yolda. Bu itiraftır. Hava olsun diye fazla bile söylemiş olsan. Suçunu itiraf etmişsindir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hukukda varsayım yoktur :D

Ya olmuştur ya olmamaıştır.

Ben desem bile bunu kesin ispatlayacak deliller olmadıkça beni yargılayamazlar , tabi soruşturma açılır.

Geçmiş zaman olduğu ve yer , mekan belirtmedikçe konu askıda kalır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.