Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

siyah f3 e beyaz tavan

Önerilen Mesajlar

Aracım aşağıdaki gibidir..piyasa da hep beyaz üzerine siyah tavanlı arabaları göre göre midem bulandı...Bunlara tepki olarak :smiley2k: bende tavanı beyaz kaplatmak istiyorum..sizce olur mu? (Mertol abi, biraz apaçi liğe mi kaçar?) yorumlarınızı bekliyorum...

favorim.jpg

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne içtin sen? Havalar soğuk diye konyağı fazla kaçırmış olamazsın değilmi ? :smiley2k:

BURDA geceler çook soğuk az önce abartmıyorum derece -32 yi gösteriyor...bir şey içmekten ziyade daha çok insanın içini ısıtıcak ceviz.pestil :) tarzı şeyler yiyoruz :D abi cidden olmaz mı diyorsun tepki çok sert kaçtı..aynı bora abiye yaptığından oldu :smiley2k:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz tavan mı? Hımmm,aslında olabilir ,neden olmasın ki...Yalnız bunu yaparsanMini Cooper tarzı bişey yapmalısın,camların kenarına damalı şeriy falan gibi..Yada yandan 2 siyah şerit çekersin tavanda..Güzel olur,özgün olur,neden olmasın ...Boşver Mertolu,o artık yaşlanmış,evlenmiş ve göbeklenmiş,böyle şeylere bir baba gözüyle bakıyor artık...ehehehehüüüeee..... :rolleyes::kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz tavan mı? Hımmm,aslında olabilir ,neden olmasın ki...Yalnız bunu yaparsanMini Cooper tarzı bişey yapmalısın,camların kenarına damalı şeriy falan gibi..Yada yandan 2 siyah şerit çekersin tavanda..Güzel olur,özgün olur,neden olmasın ...Boşver Mertolu,o artık yaşlanmış,evlenmiş ve göbeklenmiş,böyle şeylere bir baba gözüyle bakıyor artık...ehehehehüüüeee..... :rolleyes::kıhkıh:

Ben daha bekarım :D

Ama olmaz :D

MC değil abi bu araba :D Fiat 500 de değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bu sözlere mertol abi den hemen cevap gelebilir :D şerit i hiç düşünmemiştim ,denemek lazım....

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu işler birazda kişisel zevktir bana kötü gelen başkalarına güzel gelebilir

Ama bu konudaki şahsi görüşüm çift renk uygulaması çeşitli şekiller v.s aracın tasarımına ve karakterine uygun olmalıdır.

Lemans şeritler damalı bayraklar v.s aracın tasarımı eskiyi yansıtıyorsa yapılmalıdır

örneğin BMW Z8 in kaputuna ve bagajına Lemans şeritler çekilebilir. çünkü retro tasarımdı. Fakat BMW Z3 te yamalı gibi durur.

Diğer bir konu siyah tavan. Siyah renk otomobil modifiyesinde tamamlayıcı renktir. Siyah her zaman şık gelir göze. Eskiden kaputlar siyah olurdu. Sonra kaputlarla bagajlar siyah olmaya başladı sonradan carbonfiber v.s değişti. :kıhkıh:

Aracınız zaten siyah ve hb de olsa beyaz tavan sanki tavanı değişmiş gibi bir görüntü meydana çıkartır benim gözümde.

Şahsen ben 1 numara cam filmi, -50 mm yay 17 veya 18 çok kollu abartısı olmayan dış ofsetli silver renk bir jant takar dış görünümde sade ve şık bir görünüm hedeflerdim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogüncüm,siyah arabada modifiye zordur,rengiyle çok oynayamazssın...Belki ateş desenleri veya kırmızı şeritlerle bir kombinasyon sırıtmaz ...Hatta siyah renge renkli jant yapanlarda oluyor...Öte yandan siyah arabann tavanını cam gÖrüntülü yapabilirsen o da hoş..Fakat beyaz olması da mümkün kanımca..Hiçbir kÖtü gÖrüntüde vermez..Önce Fotoşopla değişik açılardan bir deneyip gÖrmek lazım aslında...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim siyah arabaya renk olarak dokunamazsın. Siyah ağırlığın ve zerafetin rengidir. O yüzden farklı renk kombinasyonlarını denerken oldukça iyi düşünmek ve hayal etmek lazım.

Ayrıca aracın genel karakteride bence bu iş için önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.