Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

siyah f3 e beyaz tavan

Önerilen Mesajlar

tuning car studio diye bir program var bi türlü kurup deneyemedim...sağlam progran linki bilen varsa link atarsa çok memnun olurum...bu program da denemek gerekir..

Bu iş görür heralde

http://hotfile.com/d...Studio.rar.html

birde bu var hangisi güncel bilmiyorum bakmak lazım

https://rs84l3.rapid...e|41703|R~0|0|0

rar şifresi: pirateS

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi herkes bizi APAÇİ yaptı valla :D zamanın da beyaz üzerine siyah yapıcam diyen kişilerde belki de aynı tepkilerle karşılaşmıştır..bazı moda lar ilk önce alay edilir,sonra yaygınlaştıkÇa takdir edilir :kıhkıh::rolleyes::D şaka bir yana bu konuda sadece görüş alış verişi yapmak istedim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi herkes bizi APAÇİ yaptı valla :D zamanın da beyaz üzerine siyah yapıcam diyen kişilerde belki de aynı tepkilerle karşılaşmıştır..bazı moda lar ilk önce alay edilir,sonra yaygınlaştıkÇa takdir edilir :kıhkıh::rolleyes::D şaka bir yana bu konuda sadece görüş alış verişi yapmak istedim..

Estağfurullah apaÇi olarak nitelendirmek istemedim şahsen ben :(

GenÇler birliği yorumundada yakuba takılmak istedim. oda bana takıldı. Yakupla aramızda yani o konu :D Bayadır sataşmıyoruz birbirimize :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Estağfurullah apaÇi olarak nitelendirmek istemedim şahsen ben :D

GenÇler birliği yorumundada yakuba takılmak istedim. oda bana takıldı. Yakupla aramızda yani o konu :rolleyes: Bayadır sataşmıyoruz birbirimize :D

Anladım canım bende şaka yapıyorum... :kıhkıh:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F3 e de yukarıdaki tarz bişey gayet güzel durur bence..Özgün ve farklı olursun..Kişiselleştirilmiş tasarım...Geçenlerde ben beyaz bir focusta japonca yazılar yazılı ve gÖzyaşı damlaları yaptırılmış halde gÖrdüm..İlginç gelmişti...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BURDA geceler çook soğuk az önce abartmıyorum derece -32 yi gösteriyor...bir şey içmekten ziyade daha çok insanın içini ısıtıcak ceviz.pestil :) tarzı şeyler yiyoruz :) abi cidden olmaz mı diyorsun tepki çok sert kaçtı..aynı bora abiye yaptığından oldu :kıhkıh:

Bora'nın kalimizde yeri başka.. O bizim ruhumuzun hakimi.. İstesende onun yerini alamazsın.. :P

Boşver Mertolu,o artık yaşlanmış,evlenmiş ve göbeklenmiş,böyle şeylere bir baba gözüyle bakıyor artık...ehehehehüüüeee..... :P:kıhkıh:

Sarmıyacam sana bu akşam.. Boşuna uğraşma.. :)

Ya yapmayın Allah aşkına.. Altı üstü focus. Ne şeridi ne daması.. Bunları ayık kafayla yazıyorsanız gidin bi ufak falan devirip öyle yazmaya devam edin.. Birazda öyle deneyelim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.