Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

siyah f3 e beyaz tavan

Önerilen Mesajlar

F3 e de yukarıdaki tarz bişey gayet güzel durur bence..Özgün ve farklı olursun..Kişiselleştirilmiş tasarım...Geçenlerde ben beyaz bir focusta japonca yazılar yazılı ve gÖzyaşı damlaları yaptırılmış halde gÖrdüm..İlginç gelmişti...

Ne yaparsa yapsın senin pempenin yanında geçemez. Anlıyorum kendine kader arkadaşı arıyorsun ama yakma çocuğun başını..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne yaparsa yapsın senin pempenin yanında geçemez. Anlıyorum kendine kader arkadaşı arıyorsun ama yakma çocuğun başını..

Ben penpenin önüne şeker kız kendinin gözlerini çizdirticem...ehehehe..Yalnız laf aramızda benim arabaya en çok kadınlar kesik atıyor,bekar olsaydım herhalde bayağı bir atraksiyon yapardım...Renk oldukça çarpıcı ..Sen istediğin kadar dalga geç,sonuçta ben o bakışları yaşıyorum...Haa bekar diilim o ayrı...eheheheeüüee....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İki sebebi olabilir.

1- Ziyadesi ile feminen bir renk,

2- Kim buna para vermişki merakı? :)

Feminen meminen,kullanıcısı maskulen olduktan sonra sorun yok yani.. :blink: Bence o bakışların anlamı cesaretli erkeğe bakılan bakışlar...Ferrari niye kırmızıyla ünlüdür sanıyorsun...Çünkü kırmızı cesareti simgeler.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Feminen meminen,kullanıcısı maskulen olduktan sonra sorun yok yani.. :nazar: Bence o bakışların anlamı cesaretli erkeğe bakılan bakışlar...Ferrari niye kırmızıyla ünlüdür sanıyorsun...Çünkü kırmızı cesareti simgeler.. :)

:P :P :) :)

Adam ferrari dedi ya.. Ulen Ferrarim olsunda ister şeker pembesi isterse lila olsun.. :)

:P :P :):claps:

Abilerim atışmalarınızın hayranıyım .. :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam ferrari dedi ya.. Ulen Ferrarim olsunda ister şeker pembesi isterse lila olsun.. :nazar:

Yok be...

1. Hız tümseklerinde takılır kalırsın

2. Nereye gitsen bu yağlı kuyruk diye birlileri para kopartmak için yanaşır

3. Servet düşmanı bir zibidi ille boydan boya çizer

4. Hepsinden de kötüsü yayı kesik beyaz bir Şahin gelip senle kapışmaya kalkar, ki o türden her köşe başında var

Yok abicim yok, öyle bir hayat çekilmez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok be...

4. Hepsinden de kötüsü yayı kesik beyaz bir Şahin gelip senle kapışmaya kalkar, ki o türden her köşe başında var

Ferrari için bu güne kadar yapılmış en güzel tespit ..Abi ferarriden soğuttun :nazar::)

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok be...

Zaten bu aracı aldığın an DİĞER unsurları düşünemeye başlayacaksın :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunlar atışmamı sen esas madmax rockerroller atışmalarını oku efsanedir bir zamanlar şimdi Bora beni terketti Mertol ile aldatıyor....

Yok yeaaaa,senin üzerine gül koklarmıyım ben hiç,atışmalarımız sürecek....Sadece mermi topluyom senin karşına çıkabilmek için...Gerçi sen artık focusu olmayan,dandik arabalara göz kırpan bir adamsın pek seviyem diilsin ama yine de elimdeki en iyi malzeme de sensin ne yapiim...ekekekeehüüee...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.