Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Eb Titanium X Sürücü Elektrikli Koltuğu çalışmıyor

Hasan EKİN

Soru

İyi aksamlar eşimle eve dönerken arabayı eşime verdim sadece koltuğu ileri aldı,eve yakın yerde arabayı vereceğinde elektrikli koltuğun hiç bir şekilde çalışmadığını söyledi. Sizce bu neden olmus olabilir? Sigorta attığını düşünüyorum. Yarın Antalya bilaller Ford servisten randevu alıp göstereceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Sigorta atmıştır yada soketi çıkmıştır

Gündüz gözüyle yarın sabah bi bakarım soket falansa takarım değilse servis yolu açılır [emoji3]
Hasan, yakın zamanda araba yıkandıysa soket çıkmış olabilir, malum yıkamacılar hoyrat davranıyor biraz [emoji4]

Yok abi hep kendim yıkıyorum,yıkamaya arabamı emanet etmem.arabaya bindiğimizde yok garajda tozlanıyor öyle,.yarın sabah bi bakayım koltuğun altına
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Hasan EKİN yazdı:

Gündüz gözüyle yarın sabah bi bakarım soket falansa takarım değilse servis yolu açılır emoji3.png
Yok abi hep kendim yıkıyorum,yıkamaya arabamı emanet etmem.arabaya bindiğimizde yok garajda tozlanıyor öyle,.yarın sabah bi bakayım koltuğun altına

Öncelik sigortada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sabah servisi gösterdik sağolsun Antalya ford bilaller bizi kırmadı randevusuz kayıt açmadan arabamızı kontrol ettiler. Sigortalarında bişey çıkmadı biraz baktı bişey bulamadı randevu alın aracı bilgisayara bağlayalım çıkar dediler belki düğmeden kaynaklanıyor olabilir dedi. Perşembe sabah bırakacam bakalım sonuç ne olacak göreceğiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
53 dakika önce, Hasan EKİN yazdı:

Bilaller sorunu çözdü,koltuk altından bi soket çıkmış ve sigortayı değiştirerek memnuniyetimi kazandılar emoji3.png

Basit şekilde hallolmasına sevindim :)

Bilaller'e de alkışlar ???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.