Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk2 Ses Sisteminin ön Kısmından Ses Geliyor

Aykut Bakır

Soru

Dostlar 2009 titanium x paket focus sahibiyim. Ses sistemi Sony malumunuz. Bugün yolda giderken aniden şarkı çalarken bas vurduğunda cız cız yapmaya başladı. Ses seviyesini 15-16 yapınca böyle bir sorun baş gösteriyor bu seviyenin altında herhangi bir sorun yok. Ayrıca sesleri sadece arka hapörlere verdiğimde böyle bir sorun yok. Sorun sadece ön iki hapörlerde. Sorun nedir acaba bilgili arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.. Acil yardım edin lütfen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
23 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ya trimlerde sorun var ya da hoparlör patlamış.

Yakup bey trim dediğiniz şeyi biraz daha açıklama şansınız var mı ? Ayrıca aynı anda iki hapörlerin patlama şansı nedir çünkü ön camlardaki tizlerde cızırdıyor bas vurduğu anda ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Aykut Bakır yazdı:

Yakup bey trim dediğiniz şeyi biraz daha açıklama şansınız var mı ? Ayrıca aynı anda iki hapörlerin patlama şansı nedir çünkü ön camlardaki tizlerde cızırdıyor bas vurduğu anda ? 

Hopörlörün etrafındaki parçalar; yalıtım malzemesi ve dışındaki plastik kaplamalar vs. 

Olma ihtimali varsa ki var, olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
14 dakika önce, Aykut Bakır yazdı:

Teşekkür ederim Yakup bey. Bu hafta iyi bir ustaya baktırayım umarım büyük bir problem değildir yoksa yakar bizi bu iş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Yakar derken? 4 Sony hoparlor 100TL :) niye yaksin.

Servet Bey bugün Gaziantep Ford servisine bizzat gidip sordum tanesine 170 tl dediler :) orjinal Focus hapörleri dediler ama fiyat normal değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10.08.2016 - 14:20 tarihinde, Servet Ö. yazdı:

Servet bey çıkma işi biraz sakat sonuçta arabam daha 75.000 km de inanın içim rahat etmez olacaksa sıfır olmalı ama fiyat da tuzlu bende şaşırdım kaldım :)

Aykut Bakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Aykut Bakır yazdı:

Servet bey çıkma işi biraz sakat sonuçta arabam daha 75.000 km de inanın içim rahat etmez olacaksa sıfır olmalı ama fiyat da tuzlu bende şaşırdım kaldım :)

Anlam kargasasi yasamamak elde degil, aldigin parca hoparlor biliyorsun degil mi? Yani turbo vs degil ha.

--0 dakika sonra eklendi--

Not: Araba 7 yasinda ve 75bin km de. Yani oyle gelinlik kiz moduna sokup havaya girdirmeyin arabayi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11.08.2016 - 17:54 tarihinde, Servet Ö. yazdı:

Anlam kargasasi yasamamak elde degil, aldigin parca hoparlor biliyorsun degil mi? Yani turbo vs degil ha.

--0 dakika sonra eklendi--

Not: Araba 7 yasinda ve 75bin km de. Yani oyle gelinlik kiz moduna sokup havaya girdirmeyin arabayi :)

Arabam gelinlik kız gibidir ayıptır demesi ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar. Arabam bir kaç gün önce sağ ön hapörlerden cızırtı yapmaya başlamıştı. Buradan bir kaç arkadaşımız ve ben hapörlerin patladığını düşündük. Fakat az önce arabama bindim ve ortada ne cızırtı ne de başka birşey kendiliğinden düzelivermiş. Ama 15 dk sonra tekrar aynı yerden cızırtı tekrar gelmeye başladı. Özelliklede bas vurduğunda ve sesi yükseltiğimde. Sorun teypde mi veya kablolarda mı acaba cevabınızı bekliyorum.. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 dakika önce, Aykut Bakır yazdı:

Merhabalar. Arabam bir kaç gün önce sağ ön hapörlerden cızırtı yapmaya başlamıştı. Buradan bir kaç arkadaşımız ve ben hapörlerin patladığını düşündük. Fakat az önce arabama bindim ve ortada ne cızırtı ne de başka birşey kendiliğinden düzelivermiş. Ama 15 dk sonra tekrar aynı yerden cızırtı tekrar gelmeye başladı. Özelliklede bas vurduğunda ve sesi yükseltiğimde. Sorun teypde mi veya kablolarda mı acaba cevabınızı bekliyorum.. Teşekkürler

Aynı sorun için yeni başlık açmanıza gerek yok. Yazıldığı üzere trimleri kontrol edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.