Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Ben yazmışımdır buraya ama olsun, tekrar geçelim. Ruhum şenlensin. :D

Ekim 2011, Focus 3 TDCİ Titanium + X paket + Park Paket + Sunroof  = 67.500 TL + 1700 Kasko  = 69.200. Çok para çok. Bir de bu arabada şerit takip yok, sony yok. ıvır zıvır yok. :D

Şimdi satsam 60,000 e zor satarım. Belki satamam da. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekim 2011, Focus 3 TDCİ Titanium + X paket + Park Paket + Sunroof  = 67.500 TL + 1700 Kasko  = 69.200. Çok para çok. Bir de bu arabada şerit takip yok, sony yok. ıvır zıvır yok.

Sen forumun ikincisisin demek ki, birinci Bora Bey'di. Benim hesabım 2,5bin fazla vermişsin.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen forumun ikincisisin demek ki, birinci Bora Bey'di. Benim hesabım 2,5bin fazla vermişsin.

Aslında ben birincisiyim. :D Nedeni de Bora bey benden bin tl kadar fazla verdi ama onun şeker kırmızı boya farkı var, o zaman 1900 tl idi yanılmıyorsam şeker kırmızı boya farkı. Bende şeker kırmızı çok güzel renk ondan mı alsam falan diye düşündüm, satıcı beyaz al diye ısrar etti, vazgeçtim, ayrıca da işime de gelmiyordu, zaten x paket ve sunroof sonradan çıktı, hesapta yoktu o zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında ben birincisiyim. Nedeni de Bora bey benden bin tl kadar fazla verdi ama onun şeker kırmızı boya farkı var, o zaman 1900 tl idi yanılmıyorsam şeker kırmızı boya farkı. Bende şeker kırmızı çok güzel renk ondan mı alsam falan diye düşündüm, satıcı beyaz al diye ısrar etti, vazgeçtim, ayrıca da işime de gelmiyordu, zaten x paket ve sunroof sonradan çıktı, hesapta yoktu o zaman.

Kırmızı benim hatırladığım pazarlıkla metalik üzerine 1000TL farkla alınabiliyordu. :)

Beyaz Hb üzerine 

Metalik +1000

Kırmızı +1000 gibi oluyordu. 

Sedan farkı da +1000TL idi. 

Park paket 900TL

X paket de çok zorlamamıştım ama +3500 civarı alınabiliyordu sanıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şunu 4.500 yapalım şimdi 5.000'e bile zor uçurdular x'i

Çok iddialı konuşmayayım çünkü uzun pazarlık yapmadım ama  verecekleri vardı hani :)

Bu arada aynı tarihte sıfır şeker kırmızı x paket 1.6 ecoboost 55bine verelim dediler. Pazarlık payı vardı. (park paketi fabrika çıkışı yoktu sanırım) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla benim hatırladığım x paketin 5500 tl olduğu,

Hatta şöyle yapayım

X paket 5500

park paket  900

Sunroof 1500

Bu durumda da Focus 3 TDCİ Sedan beyaz renkli araç 59600 e gelmiş oluyor. (kendi aracım için konuşuyorum, paket fiyatlarında tek tek indirim yapmadılar bana. Tüm paketleri ekleyip toplam rakam üzerinden indirim yaptılar.

O da 72 bin den 67,500 e inmişlerdi diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uçurdular x'i

Yok canııııım....

Bu arada aynı tarihte sıfır şeker kırmızı x paket 1.6 ecoboost 55bine verelim dediler. Pazarlık payı vardı. (park paketi fabrika çıkışı yoktu sanırım) 

Alsaydın şimdi habire telefon değiştiriyor olmazdın... :kıhkıh: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus3 Tdcı 115 hp sedan titanum+smart+tekno paket metalik renk 66.000 TL dedi koç indirimli sizce fiyat nasıl? Model 2013 

%7 indirim hesapladım. Doğru ise koç oranı, 64'e inerse alınabilir. Yoksa pahalı geldi bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

burda 60-70binleri görünce 1 değişik oluyorum ya.. normalde titanium görünce falan kıskanırdım ama bu fiyatların yanında 41e aldığımı düşününce en iyisini yapmışım gibi hissediyorum artık :D arada gaza basınca mahçup etsede idare ediliyo :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.