Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

HB beyaz. Koc da çalışan arkadasım sagolsun ne yaptı bilmiyorum.

Ford bünyesinde çalışanların bin tl lik bir indirim aldıklarını duymuştum.Hatta ben arabayı aldıktan sonra bir arkadaşım birini tanıdığını ve yardımcı olabileceğini söylemişti nerdeyse dalıyordum o arkadaşa zamanlamasından ötürü :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o kadar yazdım ama kendiminkini yazmadım :)

5 Temmuz

TDCi Eski Titanium + park paket HB Metalik 54000 (Koç Ailem)

Ford bünyesinde çalışanların bin tl lik bir indirim aldıklarını duymuştum.Hatta ben arabayı aldıktan sonra bir arkadaşım birini tanıdığını ve yardımcı olabileceğini söylemişti nerdeyse dalıyordum o arkadaşa zamanlamasından ötürü :)

seni biraz daha kızdırayım abi 1000 tl değil :D 3 bin civarı fark ediyor, aya ve araca göre değişiyor bu oran, ayrıca sadece ford değil tüm koç grubu şirketleri çalışanları ve 1. derece akrabaları faydalanabiliyor. amcam yapıkredide çalıştığı için cmax i puntoyu ve focusu indirimli aldık

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şirketleri çalışanları ve 1. derece akrabaları faydalanabiliyo

İyi kızmaya hacet yok netekim adamı tanımam etmem

1.dereceden akraba olmayı bırak 8. dereceden bile akrabağlığım yok hiç bir koç çalışanıyla :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.