Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focus Sony Hoparlör Ve Ses Yalıtımı Uygulama

Eray Alkan

Önerilen Mesajlar

8 dakika önce, Ozan Kar said:

kaça patladığına göre değişir, tutumlu olabilirim ama cimri değilim :D 

Kulahima anlat. :)

Firex 10mm 1m2 12tl  Yanlis hatirlamiyorsam eger 5-6m2 falan gidiyor.

Bituself 15x 10m 60tl Sanirim arka koltuk alti ve bagaj icine kapilar dahil 1.5 top gidiyor.

Not: Sende artik bir kil uygulamasinda el atarsin deeemi?

Conclusion?

Servet Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kulahima anlat. [emoji4]

Bituself 15x 10m 60tl Sanirim arka koltuk alti ve bagaj icine kapilar dahil 1.5 top gidiyor.

Conclusion?

Kil bana da yapacak yahu sıraya gir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam Herkeze.Ben aracımı sattım yenisini aldım perşembe yada cuma çıkıcak inşallah.Test sürüşü yaptığım araçda sony hoparlör vardı tweeterlarda yazıyordu galiba benim araçdada vardır.araca boya koruma hediye edildi fakat ben alt ses izolasyonu yaptırıcam nerde ve kaça bilmiyorum bakıcam artık.önerceğiniz bir şey varmı izolasyon dışında arabaya yapılabilecek.sağlam iş yapan yer varmı ön cam filmleri ve ses izolasyonu için ankarada.saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

54 dakika önce, Rasim S. said:

Selam Herkeze.Ben aracımı sattım yenisini aldım perşembe yada cuma çıkıcak inşallah.Test sürüşü yaptığım araçda sony hoparlör vardı tweeterlarda yazıyordu galiba benim araçdada vardır.araca boya koruma hediye edildi fakat ben alt ses izolasyonu yaptırıcam nerde ve kaça bilmiyorum bakıcam artık.önerceğiniz bir şey varmı izolasyon dışında arabaya yapılabilecek.sağlam iş yapan yer varmı ön cam filmleri ve ses izolasyonu için ankarada.saygılar

Yalitim icin Keciorende Aydin Elektronik.

Servet Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Servet Özkan said:

Kulahima anlat. :)

Conclusion?

düz 200tl yani? Bende bişey sandım.

Anlaştık, bayramdan sonra ayarlayalım uygun bi zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Mesut Pelin Özcan said:

Bu malzemeyi nereden alabiliriz acaba bende uygulamayı düsünüyorum

https://www.adetasyapi.com/oto-ses-yalitimi-7-yeni

23 saat önce, Servet Özkan said:

Eksikler:

Plastik trim kisminin icini de firex benzeri bir katmanla dosemeniz lazim.

Plastik trim tarafindaki beyaz klipslerin tamami sok tak oynar, bu yuzden altina dogme diker gibi bir kac tur ip dolayin veya silikon yapinki asil yuksek sesteki cizirtilar kaybolsun.

Kapi tarafindaki dis saci guzel yalitmissiniz fakat plastik trimle bulustugu noktalar ciplak kalmis, bu kisma ic taraftan o kullandiginiz beyaz malzemeden uygulamaniz lazim.

Bu beyaz malzeme egerki titresimi sertlik bakimindan onleyecek bir malzeme degilse ses sisteminiz yine bir nebze kayba ugrayacak.

Soylediklerimin yapilmis hali bkz://The Red :) Dinleyenlere sorunuz.

Haklısın aslında aklıma da gelmedi değil ama söktüğüm kapı döşemesinde de yalıtım var(fotoğraflamayı unutmuşum) Ona güvenerek yapmadım yalıtımı 

Silikon veya ip dolamak aklıma gelmedi Bu tekrar sökmek gerekirse zor olmaz mı hatta klipslerin kırılmasına sebep olmaz mı 

Kapıya temas eden plastik parça yok neredeyse :) olanlarda sünger ile kaplı Yapılsa iyi olur 

Titreşimi önler diye düşünüyorum hem çok ince değil hemde yumuşak bir malzeme

Görüşlerin için teşekkür ederim  Zaman geçtikçe  trim sesi gelirse bu söylediğin noktalara el atacağım :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.