Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otokoç ve Ford Anketleri

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Beni bugün önce otokoçtan aradılar,aracımı otokoça götürmemden ne kadar memnun olduğumla başlayan ve yaklaşık yarım saat süren bir anket yaptılar...O görüşme bitmişti ki arkasından Ford Company adına bir arştırma yapan bir anket firmasından aradılar.Yaklaşık 45 dakikalık bir telefon görüşmesiyle oldukça detaylı sorular sordular....Arabanın incik cıncığına kadar sordular memnunmusunuz,şikayetiniz nedir diye....Ford çok önem veriyor müşteri görüşlerine..Bende tabi herşeyi söyledim,sabırla yazıp not aldılar..Sony istiyorum dedim,arka stoplara su gidiyıor dedim,yan cam çıtaları düzgün diil dedim, herbişeyi söyledim yani...Beni Ford Otosandan yine arayacaklarmış ve aracımla ilgili bu şikayetlerim için özel görüşme yapacaklarmış,öyle dedi Neşeciğim..Hatunun adı öyleymişte..Telefonda 45 dakika konuşunca senli benli olduk kendisiyle.Biraz daha sürseydi konuşma,randevuyu kopartacaktım neredeyse......ehehehehheeüüeee...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni bugün önce otokoçtan aradılar,aracımı otokoça götürmemden ne kadar memnun olduğumla başlayan ve yaklaşık yarım saat süren bir anket yaptılar...O görüşme bitmişti ki arkasından Ford Company adına bir arştırma yapan bir anket firmasından aradılar.Yaklaşık 45 dakikalık bir telefon görüşmesiyle oldukça detaylı sorular sordular....Arabanın incik cıncığına kadar sordular memnunmusunuz,şikayetiniz nedir diye....Ford çok önem veriyor müşteri görüşlerine..Bende tabi herşeyi söyledim,sabırla yazıp not aldılar..Sony istiyorum dedim,arka stoplara su gidiyıor dedim,yan cam çıtaları düzgün diil dedim, herbişeyi söyledim yani...Beni Ford Otosandan yine arayacaklarmış ve aracımla ilgili bu şikayetlerim için özel görüşme yapacaklarmış,öyle dedi Neşeciğim..Hatunun adı öyleymişte..Telefonda 45 dakika konuşunca senli benli olduk kendisiyle.Biraz daha sürseydi konuşma,randevuyu kopartacaktım neredeyse......ehehehehheeüüeee...

Beni de aramışlardı abi. Ama aracı aldıktan 1 hafta sonra aramışlardı. Aynısını ilettim adamlara. bakalım bir değişiklik olacakmı dedim? Cıksss. Aynı tas aynı hamam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımmm, kimse beni adam yerine koymamış demek, almazsan kırmızı şekeri olacağı budur işte...

Herhalde memnunum diye aramıyorlar.

Bari ben de biraz bıdı bıdı yapayım da arasınlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yengenin haberi var mı bu konuşmadan abi? :smiley2k:

Yok yok,sus sus Alperen,aramızda ona göre..eheheheheüeee....

Beni de aramışlardı abi. Ama aracı aldıktan 1 hafta sonra aramışlardı. Aynısını ilettim adamlara. bakalım bir değişiklik olacakmı dedim? Cıksss. Aynı tas aynı hamam.

Bu ilk aramadakilerden farklıydı,onu aramışlardı bende de...Bu öyle diil,acayip ayrıntılı idi....

kapattıktan sonra......offf ye ne biçim herif...nefret ettim bugün kendimden ya...demediği ne malum... :kıhkıh:

öyle olmadığına eminim,kadın ses tonunuz çok güzelmiş falan dedi en son kapatırken..eheheheüüee...

Hımmm, kimse beni adam yerine koymamış demek, almazsan kırmızı şekeri olacağı budur işte...

Herhalde memnunum diye aramıyorlar.

Bari ben de biraz bıdı bıdı yapayım da arasınlar...

çok bıdı bıdı yaptığımdan diilde sanırım o kadar parayı bayılan bir keriz olduğumdan aradılar,bu kerize belki bir iki sene sonra 150 Bine Kuga çakarız diye düşünmüş olabilirler....Şeker kırmızı kuga çıkartırlarmış...eheheheheüüeee....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakıciiz artık :smiley2k:) Otokoç anahtarlığı da olabilir belki,deri hemde...

sayın abim bugün kauçuk paspasları telim almak üzere tan oto'ya gittim.. anahtarlık var mı dedim.. 2 tane verdiler.. bana gerek kalmadı, teşekkü ederim. ama deri olan şık birşeyse hayır da demem yani.. diğer focus olan alabilirsen benden geçebilirsin, ihtiyacı olan başka bir arkadaşımız alabilir... ilgin için yine de teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anahtarlıktan bizde istesek ayıp olurmu ki acaba. :wacko: Gerçi Atalarımız ne demiş "İsteyenin bir yüzü kara , vermeyen zenci" :)

Bulabilirsem söz sana da vericem Mevlüt Bey...Zenci olmaktan korkarım valla :) Bizim gibi "Beyaz Türkler" için çok kötü bişiii :)) :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heyyyy. Bende kauçuk paspas istiyorum. Alooo.

Bu anketi yapanlar beni de aradılar. Ford adına arıyoruz falan diye, adı benimkinin de Neşe idi galiba. Zavallı Neşe'cik. Bizim gibilerle tek o muhatap oluyor galiba. :):D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.