Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otokoç ve Ford Anketleri

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Allah Allahhh millete neşe hanım bize gelince mehmet bey :wacko::D beni arayan adamın yaşam pırıltısı gitmiş oflaya puflaaya anket sorusu sordu..bende^^ sana daha fazla zulmetmeyeyim kardeş hepsine evet diyorum^^ dedim. telefonu kapattım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reca ederim kardeşim ne dimek,naptıkki..Otokoçun anahtarlığı deri,hoş bir şey...Ford yazıyor önünde,arkasında da otokoç...Focus yazılı anahtalıkmı verdiler sana?

yani dediğim gibi güzel şık bişeyse ki öyle diyorsun, hayır demem, diyemem.... evet sayın abim, focus amblemli anahtarlık.. gerçi biraz hayal kırıklığına uğradım ama yine de güzel. focus 1'lerin anahtarlığı daha tok bir metaldendi. bu çok hafif, biraz dandik geldi ama güzel duruyor yine de.. insanoğlu işte, bir türlü memnun olmuyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heyyyy. Bende kauçuk paspas istiyorum. Alooo.

Bu anketi yapanlar beni de aradılar. Ford adına arıyoruz falan diye, adı benimkinin de Neşe idi galiba. Zavallı Neşe'cik. Bizim gibilerle tek o muhatap oluyor galiba. :):D

Arasana şu 444 lÜ numarayı,oradan yolluyorlarmış işte,hem bence Focus 2,5 un sÜrÜcÜ tarafındaki kauçuk paspası daha iyi,bu focus 3 Ün sÜrÜcÜ tarafını yarım bırakmışlar,pedallara uzanmıyor...

Valla benide kimse aramadı, aramasında.. Öyle birine yarım saat Ötekine 45 dakika zaman ayıracak kadar zengin değilim bu aralar.

Seni niye arasınlar birader,arabanı focus 3 lÜkten çıkartıp uzay mekiğine çevirdin,birde utanmışlardır şimdi bizi ezer,darmaduman eder bu gÖbekli adam diye :))

Demekki ben çok değerliydim :D bana ayırdın abi :)

Artvinli olduğun için,yoksa gÖndermezdim o anahtarlığı bikerem...Napalım,artvinlilere torpil geçmek zorundayız eş durumundan... :)

Allah Allahhh millete neşe hanım bize gelince mehmet bey :(:) beni arayan adamın yaşam pırıltısı gitmiş oflaya puflaaya anket sorusu sordu..bende^^ sana daha fazla zulmetmeyeyim kardeş hepsine evet diyorum^^ dedim. telefonu kapattım :D

Benim gibi alsaydın arabayı sende 70 Bine,kesin seni de hatunlar arardı ,kerizi sever hatunlar eheheheeÜÜÜeeee....

yani dediğim gibi gÜzel şık bişeyse ki Öyle diyorsun, hayır demem, diyemem.... evet sayın abim, focus amblemli anahtarlık.. gerçi biraz hayal kırıklığına uğradım ama yine de gÜzel. focus 1'lerin anahtarlığı daha tok bir metaldendi. bu çok hafif, biraz dandik geldi ama gÜzel duruyor yine de.. insanoğlu işte, bir tÜrlÜ memnun olmuyor. :)

Evet biraz hafif duruyor ama bence anlamlı,anahtara takınca imajı tamamlıyor...GÖren vaaay diyor,ne yaparsın işte gÖsteriş meraklısı adamın tekiyim,seviyom bÖyle şeyleri...İşyerinde bir elemanın da Focus 2,5 u var,adam geçen otoparka bırakmış anahtarları,o kadar pistiki dokunmak istemezssin.Ben anahtarı laylon içine koydum elimin terinden pisinden yıpranmasın diye..GÖrmemişlik kÖtÜ şey yav... :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

puahahahaha... abi sen baya televizyon kumandasına çevirmişsin.. naylon filan.. teybin üzerinde dantel filan da var mı? :)

Eheheheüüeeee....Hakkaten bak teybin üstüne de annemin dantellerinden koyup,üzerine birde çiçek..Arka camın önüne de şu zenci kadın figürlü halılardan koyup yanına da 2 yastık koyucam...eheheüüeee....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eheheheüüeeee....Hakkaten bak teybin üstüne de annemin dantellerinden koyup,üzerine birde çiçek..Arka camın önüne de şu zenci kadın figürlü halılardan koyup yanına da 2 yastık koyucam...eheheüüeee....

yastık değil de örgü karpuz vardı eskiden böyle dilimleri ayrılmış.. ondan koy, mis gibi nostalji..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabaya onları yapıimde eşim beni atsın arabadan aşağı..Zaten anahtarlığa bir sürü laf etti,sök şunu falan dedi,zor ikna ettim,birde onu koysak artık ne yapar bilmiyorum... :)

puahaha, abi ben şaka yapıyosun sanmıştım, hakikaten naylonla mı kapladın? yani yenge hanım haklı gibi geldi bana :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya anahtarlığı verdikleri küçük naylon poşet var ya,anahtarı onun içine koydum,ağzınıda yapıştırdım,sonrada anahtarlığın çengel kısmına focus yazılı anahtarlığı taktım...Gerçekten çok pislenişyor anahtarlar el kiriyle falan...Birde anahtarlarınızı 6 ayda bir diğeriyle değiştirmeyi unutmayın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.