Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

bazı durumlarda otomatik park sistemi çalışmıyor

Umit Kara

Soru

Sorunları şu şekilde sıralamam gerekirse

Sistem bazen çalışmıyor kontağı kapatıp tekrar açtıktan sonra eskisi gibi çalışmaya başlıyor

Diğer bir sorun park noktasını buluyor ileriye sürün diyor o şekilde kilitleniyor devam et edebildiğin yere kadar

Bazı durumlarda ise bariz olan park alanını bulamıyor park noktasını arıyorda kalıyor

bu gibi sorunlar yaşayanlar oldu mu hiç yada benzerlerini gören

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

İsteğine göre hareket edeceksen eğer o zaman acacaksın ?! Bunu nasıl anlasın o zavallı :) Peşpeşe ise hemde?

Düğme ile kontrol edeceksiniz sonuc olarak.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

tamam da bilemiyorum ki önümdeki boşluk uygun bir boşluk mudur değil midir bilsem uygun olduğunu ona göre basayım da .. :) bence yazılımsal olarak eklenmesi gereken bir özellik bu, bu park yerini iptal et aramaya devam et şeklinde. :bore:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yiğit, boşver otomatik parkı bir süre, önce kendi kendine rahat park etmeye alış arabanla, sonra hala isteğin kalırsa kullanırsın bu donanım özelliğini.

Bu gidişle normal park etmeyi unutacaksın, yarın öbür gün başka bir araçla park etmek zorunda kaldığında ele güne rezil olma.

Antreneman iyidir!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yiğit, boşver otomatik parkı bir süre, önce kendi kendine rahat park etmeye alış arabanla, sonra hala isteğin kalırsa kullanırsın bu donanım özelliğini.

Bu gidişle normal park etmeyi unutacaksın, yarın öbür gün başka bir araçla park etmek zorunda kaldığında ele güne rezil olma.

Antreneman iyidir!

Cem Bey haklısınız tabiki ,zaten dediğim olayda kendim park etmek zorunda kaldım. benim oto parkı tercih etme sebebimde araç yeni olduğu için ebatlarına da tam alışamadım bir yere sürterim tamponu, jantı , tekeri vs diye korkmamdır. tabi çok alışırsam bu oto parka unutacam iyice. antrenman şart bencede :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik park ı denemeyenlerden biri de benim :) Ofisteki arkadaslar, su ana kadar nasıl denemezsin, niye merak etmiyorsun, nasıl adamsın vs.. ağıza, klavyeye alınmayacak laflar ettiler sağolsunlar :) Önumuzdeki hafta ben de deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

heralde 30 kez falan otomatik parkı denemişimdir, ilk kez deneyeceklere tavsiyem, arasına park edeceğiniz araçların aşağı yukarı aynı hizada olması önemli (yol kenarı yamuk olabilir, araçlardan biri kaldırıma çıkmış olabilir bunlara dikkat etmek gerekiyor), park edeceğiniz boşlukta herhangi bir engel (taş, kaldırım çıkıntısı , çukur olmamasına dikkat etmek gerekiyor. Bir de yağmurlu bir havada dar yerlere park etmekten kaçının (zaten kullanma klavuzunda da belirtmişler)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.