Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 1.6 105 Hb Otomatik Trend X Fiesta Mı, 2016 1.4 90 Hb Otomatik Essentia Corsa Mı?

Gökhan Tekin

Önerilen Mesajlar

İyi günler. Kayınbabam için B segmentinde otomatik benzinli bir araç arıyoruz. Birçok markayı gezdik. Aklım Skoda Fabia 1.2 tsi Style otomatikte kaldı aslında. Fiyatı da oldukça uygundu donanımına göre. Ancak ileride olur da tüp taktırırız mantığıyla kayınbabam pek sıcak bakmadı. En son olarakta 2016 1.6 105 hb Otomatik Trend X Fiesta ile 2016 1.4 90 hb Otomatik Essentia  arasında kaldık. İkisinin fiyatına aynı. Fiesta'nın yeni versiyonu çıkacak biliyorum ama benim gönlüm ondan yana. Siz ne dersiniz? Bütçemiz maksimum 51 civarı bu arada :D

Gökhan Tekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fabia'nın çokta fazla yakacağını sanmıyorum heleki belli bir yaş seviyesinin üstündeki biri kullanacağı için gayet tatminkar seviyede kalması oldukça muhtemel. 

Bence hiç tüp v.s uğraşmadan Fabia'yı düşünün ,en basitinden yarın bir gün alışveriş merkezine gidipte arabayı dışarı bırakıp ellerindeki poşetlerle oraya kadar yürümezler. Rahat rahat istedikleri avm'ye girer çıkarlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.4 motorlardan soğudum şahsen. turbo desteği yoksa hangi marka olursa olsun yetersiz kalabildiği durumlar oluyor ve can sıkıyor. bence fiesta daha mantıklı,eğer gaz takılabilme ihtimalinide düşünürsek 1.6 tercih edilmeli. vergi konusunda her ikiside aynı oranda vergiye sahip. son olarak otomatik şanzuman terciniz kesin ise japon markalara yönelin derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Gökhan Tekin said:

Aklım Skoda Fabia 1.2 tsi Style otomatikte kaldı aslında. Fiyatı da oldukça uygundu donanımına göre.

Doğru tercih olurdu.

Hem rahat iç mekanı, hem az yakan güçlü motorunun keyfi bence ilk tercih yapıyor bu aracı.

En azından benim için...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Cem Boneval said:

Doğru tercih olurdu.

Hem rahat iç mekanı, hem az yakan güçlü motorunun keyfi bence ilk tercih yapıyor bu aracı.

En azından benim için...

Rahat, Guclu?

Napiyim skoda bayisine gidip arabayi mi inceleyim simdi. Bak merak sardi beni iyi mi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Servet Özkan said:

Napiyim skoda bayisine gidip arabayi mi inceleyim simdi. Bak merak sardi beni iyi mi.

Bir hanım arkadaşımızda var. Olumsuz ne var dersen biraz süspansiyon sert, kokpitte işçilik iyi ama sert plastik kullanılmış, arkaya ben ancak sığabiliyorum.

İç mekan aydınlık.

Motor çok atak, şanzıman ekonomi amaçlı çabuk vites büyütüyor, birden gazlayınca sert küçültme yapıyor, yolcu bunu sarsıntı olarak algılayabilir, ve fakat çok atak gidiyor.

Antalya şehir içi tüketimi 6,5L dolaylarında.

Fiesta'da bu motor şanzıman kombinasyonu olsa mükemmeli temsil ederdi.   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Cem Boneval said:

Bir hanım arkadaşımızda var. Olumsuz ne var dersen biraz süspansiyon sert, kokpitte işçilik iyi ama sert plastik kullanılmış, arkaya ben ancak sığabiliyorum.

İç mekan aydınlık.

Motor çok atak, şanzıman ekonomi amaçlı çabuk vites büyütüyor, birden gazlayınca sert küçültme yapıyor, yolcu bunu sarsıntı olarak algılayabilir, ve fakat çok atak gidiyor.

Antalya şehir içi tüketimi 6,5L dolaylarında.

Fiesta'da bu motor şanzıman kombinasyonu olsa mükemmeli temsil ederdi.   

Benim bunu test etmem gerekiyor anlasilan. Eneteresan..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.