Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Minderi Tavsiyeleriniz?

Özkan Şahin

Önerilen Mesajlar

Merhabalar;

aracım için güzel koltuk minderi arıyorum (kılıf değil, atlet tarzında)

şöyle montajı kolay, biraz spor görünümlü, hemen dağılmayan kaliteli bir ürün arıyorum kendi aracında kullanan veya gören bilen varsa yardımcı olabilir mi?

şuan kullandığım atlet bu 

20160519_121317.jpg

20160519_121550.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 16.03.2016 at 18:04, Servet Özkan said:

Bu da goze carpan bir model! Bak bunu atican koltuklarin ustune, vitese bir(kac) tespih, mugen ruzgarlik, arabanin arkasinada coluk cocugun ismini yazdimmiydi degme keyfime.

otev1201401.jpg

Koltuk batmasin diye mi? Super cozummus. Benimde basit bir cozumum var bu is icin: Islak pantolon/mayom la binmiyorum arabaya. Ustum camur olunca falanda ayni sekilde binmiyorum. Arabanin icinde adana durum, yogurtlu iskender falan yemiyorum. Cay, kahve, mirra falan icmiyorum. Hani olurya arada bir denk gelir bir leke falan gorursem yikamada soyluyorum birkac dakka siliyorlar veriyorlar tertemiz. Ama sizin cozumde supermis.

Hocam size harfiyen katılıyorum yalnız unuttuğunuz bir kaç husus var. Arabanıza binen arkadaşlarınız ve akrabalarınız? Onlar bu şekilde biniyorsa kim binme diyebilir ki? Kilim motif yerine ped şeklinde olanlar var orjinalliğini bozmuyor arabanın ben kullanıyorum bej koltukta çok hoş duruyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Berat Hasbek said:

Hocam size harfiyen katılıyorum yalnız unuttuğunuz bir kaç husus var. Arabanıza binen arkadaşlarınız ve akrabalarınız? Onlar bu şekilde biniyorsa kim binme diyebilir ki? Kilim motif yerine ped şeklinde olanlar var orjinalliğini bozmuyor arabanın ben kullanıyorum bej koltukta çok hoş duruyor. :)

Onlarda oyle biniyorlarsa kiyip canlari sagolsun yikatirim ter temiz cikar dert mi yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.