Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cyclone için Navigasyon yazılımı

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba.

Cyclone multimedya (800×480) için güncel IGO yazılımı elinde olan ve paylaşabilecek arkadaşlar arıyorum. :)

Üzerindeki dont panic denen yazılımı sildim ve nette de igo nun en son 2012 tarihli versiyonunu bulabildim.

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

42 dakika önce, Deniz Gecgel said:

Arkadaşlar merhaba.

Cyclone multimedya (800×480) için güncel IGO yazılımı elinde olan ve paylaşabilecek arkadaşlar arıyorum. :)

Üzerindeki dont panic denen yazılımı sildim ve nette de igo nun en son 2012 tarihli versiyonunu bulabildim.

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

İgo primo kullandım fakat cihazda çok kasmaya başlamıştı. Dontpanic le en iyi performansı veriyor cihaz. Bence değiştirme programını. Ama sildim diyorsun bu çok kötü olmuş. Forumda benim konu vardı link vermiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, Deniz Gecgel said:

Evet bendeki igo da kasıyo. Dont panic linkinin olduğu konunun linkini paylaşabilirsen çok sevinirim Doğan hocam.

Dontpanic in programı yok bulman çok zor. İnternette araştırman lazım. Benim eklediğim linkler igo primo. Eğer garantin devam ediyorsa belki  iyi niyet göstergesiyle dont panic i ücretsiz yüklerler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dontpanic Apk'sı :burada Cyclone android tabanlı bu apkyı usb atıp kurabilirsiniz 

İgo Google Play'den kaldırıldı ancak internette bolca haritaları bulabilirsiniz

Abi cevap için teşekkürler ama android değil winCE tabanlı sistem. Dont panic zor bulunur, igo ile yola devam sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle bi yazılımcı olarak bu işten para kazanan biri olarak

ücretli satılan bir uygulama şu yada bu yolla ücretsiz kullanılırsa 

benim gibi yazılım geliştiricilerin cebinden çalmaktır.

igo play store dan kalkmadı @Özer Aksu

Anroid için (sadece 59 lira)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igonextgen.javaclient

Apple için (sadece 58 lira)

https://itunes.apple.com/tr/app/turkey-navigation-igo-primo/id455207560?mt=8

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Merhabalar, 2. el aldığım Focus arabamda Cyclone multimedya sistemi kurulmuş. Yaklaşık 10 günü aşkın bir süredir satın almak için orjinal lisanslı bir WinCe tabanlı bir navigasyon programı arıyorum. Fakat bulamıyorum. Necvox'u aradım. Satın almak için 200 tl istediler. Razıyım,  satın alacağım. Fakat bu kadar pahalı olması insanları bir yönden de crack yapmaya ya da korsan uygulama kullanmaya teşvik ediyor.

Bu arada orjinal lisanslı WinCe tabanlı bir navigasyon uygulaması alacağım site varsa ve paylaşırsanız memnun olurum.

Mustafa Tokat tarafından düzenlendi
Cümle hatası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, Mustafa Tokat yazdı:

Merhabalar, 2. el aldığım Focus arabamda Cyclone multimedya sistemi kurulmuş. Yaklaşık 10 günü aşkın bir süredir satın almak için orjinal lisanslı bir WinCe tabanlı bir navigasyon programı arıyorum. Fakat bulamıyorum. Necvox'u aradım. Satın almak için 200 tl istediler. Razıyım,  satın alacağım. Fakat bu kadar pahalı olması insanları bir yönden de crack yapmaya ya da korsan uygulama kullanmaya teşvik ediyor.

Bu arada orjinal lisanslı WinCe tabanlı bir navigasyon uygulaması alacağım site varsa ve paylaşırsanız memnun olurum.

Mustafa Bey

Cyclone marka cihazdan daha önce kullandım. Orj de olan dontpanic navigasyon programı yerine igo primo yükleyip kullandım. Sonralarda mp3 dinlerken donmalar başladı. Cihazı servisine gösterdiğimde dontpanic harici programlardan böyle yaptığını anladık. Test ederek tabiki. Cyclone servisinden orj dontpanic programı edinmeniz en doğru çözüm bana göre.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.