Jump to content
 • Duyurular

  • Yakup Çağatay

   Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

   Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
 • Hoş Geldiniz!

  Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

  Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Alper Dağdemir

Modele özel Anahtarsız Giriş & Uzaktan çalıştırma Sistemleri

Önerilen Mesajlar

Merhaba değerli forum üyeleri, 

Türkiye’de ilk ve tek modele özel anahtarsız giriş ve uzaktan çalıştırma sistemleri sunuyoruz. Modele özel olmasının avantajı kablo kesme biçme gibi aracınızın orjinalliğini etkilemeyen, istenildiğinde orijinal haline arkasında hiçbir iz bırakmadan dönüştürülebilen bir sistem oluşudur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 

Sistemin montajı gayet basit olup, aracın orijinal soketlerinin arasına girilerek işlem tamamlanmaktadır. Montaj süresi modele göre 1 ile 2 saat arası değişmektedir. 

Sistemimizin özellikleri nelerdir?

Aracınızı start-stop tuşundan, dilerseniz anahtarınız ile uzaktan, hatta telefonunuz ile* dünyanın her noktasından çalıştırabilirsiniz. 

Aracınız, yaklaşırken ya da ayrılırken anahtarınızı algılar. Böylece anahtarı cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan kapı kilitleriniz otomatik olarak açılır ve kapanır. 

Aracınız kapıları kilitlendiğinde açık kalan camları ve sunroofu otomatik olarak kapatır. Kapılardan herhangi biri açık kalmış ise veya sistem dışı bir yolla açılırsa, aracınız sesli ve görsel** uyarı verir. 

Anahtarınızın yanınızda olmadığı durumlarda, belirlediğiniz şifreyi keypad ile* girerek ya da telefonunuzdan* tek dokunuşla aracınıza girebilir ve motoru çalıştırabilirsiniz. Motoru kapatıp araçtan ayrıldıktan sonra kapılar otomatik olarak kilitlenir. 

Telefonunuzdan* aracınızın mevcut konumunu görebilir, belirlediğiniz zaman aralıklarındaki hareketlerini takip edebilirsiniz. 

Telefonunuz* ve anahtarınız** üzerinden aracınızın kornasını çalarak park ettiğiniz yeri bulmayı kolaylaştırabilirsiniz. 

*Opsiyonel özellik. 
**Modelden modele değişiklik gösterebilir. 

Peki sistemimiz nasıl çalışır?

Yeni nesil araçların tamamının kendine özel bir kontak yuva soketi ve CAN hattı soketi vardır. Basitçe açıklamak gerekirse; kontak yuva soketi anahtarsız çalıştırma, CAN hattı ise marş kontrolü ile kapı ve cam müdahelesinde kullanılır. Sistemimizin içeriğinde bu bahsettiğimiz soketlerin dişi ve erkekleri mevcuttur. Ürün gamımızdaki tüm modeller ayrı ayrı incelenip geliştirilmesi yapılarak kablo kesme sorununa çare bulunmuştur. Ana kontrol modülümüzdeki yazılım da aynı şekilde her model için ayrı programlanmış, tak-çalıştır tipi olması amacıyla geliştirilmiştir. 

Soketlerin yerlerine takılması ve ana modüle girilmesinin ardından yapılan işlemler ise sistem ile gelen anahtarların alıcı antenlerinin araç içine yerleştirilmesi ve direksiyon kilidi ile immobilizer sisteminin iptal edilmesidir. 

Direksiyon kilidinin iptali sistemden çıkacak olan boş anahtar ucunun kopyalanıp kontak yuvasında kilidi açık bırakacak şekilde konumlandırılmasından ibarettir. Kontak yuva soketi ana modüle bağlandığından kontak yuvası işlevsiz durumda kalmaktadır (kontak açılamaz, marş verilemez). 

İmmobilizer iptali ise aracın orijinal anahtarının veya çipinin immobilizer halkasında bırakılması ile gerçekleştirilir. Anahtar veya çip dışarıdan gözükmez, aracın döşemesinin içinde muhafaza edilir. Bu durumun araçta güvenlik açığı yaratmaması amacıyla çeşitli güvenlik geliştirmeleri yapılmıştır. Dışarıdan herhangi bir şekilde araca girildikten sonra kontak çevrilip araç çalıştırılamaz. Sistemimiz anahtarı algılamadan start-stop tuşunu aktif etmez. Sistemimiz çalıştır sinyali göndermediği sürece araç çalıştırılamaz. 
 

Telefon desteği olmayan paketimizin normal fiyatı 1950tl iken focusclubtr üyesi olduğunu belirten ve buraya yazanlara 1750tl olacaktır. Montaj ücreti dahildir.

Telefon destekli paketimizin normal fiyatı 2750tl iken 2550tl olacaktır. Montaj ücreti dahildir.

 

Merkezimiz Ankara olup, montaj için İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya ve Eskişehir'de de hizmet verilmektedir.

 

Focus 2, Focus 3 ve diğer uyumlu modellerimizi www.ledron.com.tr adresimizden inceleyebilir, sorularınızı ve önerilerinizi 08504666664 nolu çağrı merkezimizden veya 05322080911 nolu Whatsapp hattımızdan bize iletebilirsiniz.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spam değil arkadaşlar :) 

Bize özel indirim sebebiyle kampanyalı & anlaşmalı bölümünde sizlere yardımcı olacak @Alper Dağdemir :yeah: 

 

Üyemiz @Ali Sünbül bey daha önce ürünü satın almıştı bu da kanalımızdan video

 

 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
On 27.02.2016 at 17:33, Atakaan Atilla said:

Bu sistem antalya da volkan kardeşimizin aracına takılan sistemden sanırım.Araç üzerinde incelemiştim.uzaktan çalıştırma vs vs aynı.Ben tavsiye ederim.

Evet efendim Volkan Bey'in aracında bizim sistemimiz mevcut. Teşekkür ederiz.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

 

İlk mesajın son satırında uyumlu olduğu yazılmış.

Teşekkür ederim. Fiyat çok fazla geldi belki direk her araç için ayrı ayrı özel sistemler olduğu için böyle bir fark vardır. Yinede fiyat çok fazla ebay da Max 450 ye kadar sistemler var eğer ledron firması fiyatları makul düzeye çekerse daha çok rağbet olacaktır.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anahtarsız çalıştırma olduğu için olmaz ...

Geçen ki RS direct vidyosundaki sistemin benzeri heralde serkan. Ondanda klima panelini kontrol ediyordu sanırım. Keşke Anaktarlı olsa

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş YapFocus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.