Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hoşça Kal Paris

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford, ürün lansmanlarının 2016 Paris Otomobil Fuar tarihi ile örtüşmediği için bu yıl katılmayacağını açıkladı.

Devamı: http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-2016-paris-otomobil-fuarina-katilmayacak/

affiche-mondial-auto-paris-2016.jpg.c44c

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay bunda bir hata yok mu ? 

Görsel 2014 , katılınmayacak fuar 2016. ??? 

Ayrıca text gövdesinde ekim ayında Paris Eylül ayında Frankfurt denmiş. Bildiğim kadarıyla bunlar zaten dönüşümlü yapılıyor.Bir yıl biri diğer yıl öteki.

paris çift yıllarda, frankfurt tek yıllarda .

yanılıyor muyum ?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, H. Cenk said:

@Yakup Çağatay bunda bir hata yok mu ? 

Görsel 2014 , katılınmayacak fuar 2016. ??? 

Ayrıca text gövdesinde ekim ayında Paris Eylül ayında Frankfurt denmiş. Bildiğim kadarıyla bunlar zaten dönüşümlü yapılıyor.Bir yıl biri diğer yıl öteki.

paris çift yıllarda, frankfurt tek yıllarda .

yanılıyor muyum ?  

Görselin kaliteli olarak 2016'sı yoktu :) O çok önemli değil zaten.

Paris 2 yılda bir olduğunu biliyordum, frankfurt da öyleymiş :D iyi dedin valla abi, teşekkürler. Düzenledim.

Bu yıl bu varmış alamanya da; 66th IAA Commercial Vehicles 2016 in Hannover

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şerlok Cenk haklı, ama zaten haberde IAA'ya katılacak diye bir ibare de yok.

Bu sene Frankfurt yok, Hannover'de ticari araç fuarı var.

Paris konusuna da gelirsek belli ki Fransa'dan önemli bir beklentileri yok, tasarruf programına feda edilmiş. 

Zaten Ford marka algısını geliştirmek adına CES ve MWC gibi otomobil dışı elektronik oyuncaklar fuarlarına da katılıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paris fuar yönetimi çok taraflı. Fransız  markalarını çok öne çıkarıyor. Alman kökenliler genelde lansmanlarını Frankfurtta yapmaya çalışıyor yok Parisin yılındaysa Paristen önce ayrıca yapıyorlar. Ford da bunu yapmıştı VW de..

Martta zaten tarafsız Cenevre fuarı var o yeter. 

İnternet çağında fuarların da pek önemi kalmadı. Gösterilen her şey zaten ıcığına cıcığına biliniyor oluyor. 

Edit: bu da 2016 görseli .Küçük müçük idare eder

366516609f878f6932d5e18c728f15cb.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

İyi de bu açıklamayı anlamadım ben:  "Bu senenin haberlerini sunmak için doğru yer ve zamanın Paris olmadığını ‘Paris, etkili noktayı isabet ettiremedi’ diyerek açıkladı."

Kuga var, yeni mondeo var. ST Line'lar var. Gizlenen fiesta var, belki focus var. Daha ne olsun. Ayrıca, bu Avrupanın Frankfurtla birlikte dönüşümlü yapılan en büyük fuarı değil mi? Hiç değilse 3-5 metrekare kapat da bi tane kuga koy değil mi :)

Öte yandan fuar sönük geçiyormuş Ford katılmadığı için :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

İyi de bu açıklamayı anlamadım ben:  "Bu senenin haberlerini sunmak için doğru yer ve zamanın Paris olmadığını ‘Paris, etkili noktayı isabet ettiremedi’ diyerek açıkladı."

Kuga var, yeni mondeo var. ST Line'lar var. Gizlenen fiesta var, belki focus var. Daha ne olsun. Ayrıca, bu Avrupanın Frankfurtla birlikte dönüşümlü yapılan en büyük fuarı değil mi? Hiç değilse 3-5 metrekare kapat da bi tane kuga koy değil mi :)

Gerek görmemiş patronlar,

Onun yerine mangal partisinde etleride biz verelim, müşterilerimizi memnun edelim demişler :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Mondeo ve Fiesta var aslen diğerleri zaten tanıtıldı hatta yoldalar.

Daha geç gelecekler bunlar da sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.