Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Ford Audio 1 Saat Modu

Misafir

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
3 dakika önce, Özer Aksu said:

Aynı sorunu bende yaşadım uzun süre araç kullanmadigimda başıma gelmişti aküyü değiştirdim düzeldi.

İnşallah akü bitmiştir abi . Yarın sonuçları yazıcam. Herkeze iyi akşamlar. Teşekkürler tekrardan. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Diğer arkadaşların da dediği gibi akü sorunu gibi gözüküyor. Aracın marş basması hiçbir şey ifade etmiyor. Örneğin bazı araçlarda akü zayıfladığında marş çok rahat bassa bile , abs hatası, airbag hatası vs. hatalar verebiliyorlar. Bu da onlara benzer bir durum. Aracınızın orasını burasını kurcalamadan ilk olarak tam dolu (veya yeni) bir aküyle deneyin derim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Süleyman Ünal said:

Diğer arkadaşların da dediği gibi akü sorunu gibi gözüküyor. Aracın marş basması hiçbir şey ifade etmiyor. Örneğin bazı araçlarda akü zayıfladığında marş çok rahat bassa bile , abs hatası, airbag hatası vs. hatalar verebiliyorlar. Bu da onlara benzer bir durum. Aracınızın orasını burasını kurcalamadan ilk olarak tam dolu (veya yeni) bir aküyle deneyin derim. 

Akücüye gittim adam aküyü ölçdü. 14 volta gelemsi gerekiyp falan bişeler dedi. Senin 12 de kalıyo dedi. Şarz dinamon bozuk diyo. Ama aydınlatmada farlarda hiç bişe yok. Bu nasıl iştir ya. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 dakika önce, ubeyd bayar said:

Akücüye gittim adam aküyü ölçdü. 14 volta gelemsi gerekiyp falan bişeler dedi. Senin 12 de kalıyo dedi. Şarz dinamon bozuk diyo. Ama aydınlatmada farlarda hiç bişe yok. Bu nasıl iştir ya. 

Servise uğrayın servislerde akü test cihazı var ona bağlasınlar.  Şarj dinamasonun bozuk olduğunu nasıl anladı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Özer Aksu said:

Servise uğrayın servislerde akü test cihazı var ona bağlasınlar.  Şarj dinamasonun bozuk olduğunu nasıl anladı 

Oda bi cihaz bağladı öyle yorum yaptı. Akü daha bi senelik dedi. Aküyle bi alakası yokmuş. Bende şimdi servise gidicem artık

Servisten çıktım. Teyp komple servise gidicek diyorlar. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merak edip nette biraz kurcaladım. Epey yaygın bir sorun. GEM'i bile değiştirmişler düzelmemiş. Ama 69 numaralı sigortayı değiştirip, düzelenler var. Denemekten zarar gelmez, siz de 69 numaralı sigortayı kontrol ettirin. Anladığım kadarıyla aracın çalıştığını teybe bildiren hat oluyor kendisi..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Murat Kavuk said:

Merak edip nette biraz kurcaladım. Epey yaygın bir sorun. GEM'i bile değiştirmişler düzelmemiş. Ama 69 numaralı sigortayı değiştirip, düzelenler var. Denemekten zarar gelmez, siz de 69 numaralı sigortayı kontrol ettirin. Anladığım kadarıyla aracın çalıştığını teybe bildiren hat oluyor kendisi..

Çok mantıklı :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
40 dakika önce, Murat Kavuk said:

Walla bi o kaldı denemediğim onuda yapıcam sizin için :)

21 dakika önce, Süleyman Ünal said:

Bunlar "beyinsel" durumlar. :) akım zayıf ya da değişken geldiğinde olabiliyor. Şarj dinamosunu kurcalamadan önce yeni aküyle denemelisiniz.

Akücü ısrarla akün daha bi senelik çok iyi durumda dedi. Mutlu akü markası. Dedim ama gerek yok dedi akü değil kesinlikle dedi. Bende ısrar edemedim. 

24 dakika önce, Ozan Kar said:

Gauge menuden araç çalışırken ve çalışmazken akü voltajına bakarmısınız. 

Ona nasıl bakıyoruz. Walla ilk defa duydum ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, ubeyd bayar said:

Walla bi o kaldı denemediğim onuda yapıcam sizin için :)

Deneyin mümkünse. Nette bir kaç yerde neden olarak bu gösterilmiş. Sigorta numarası farklı olabilir, numaralar kullanma klavuzunda yazar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 05.05.2016 at 12:02, Ozan Kar said:

Gauge menuden araç çalışırken ve çalışmazken akü voltajına bakarmısınız. 

konuyla alakalı değil ama benim aracım immobilizer hatası veriyor bazen ve bu yüzden çalışmıyor. servise götürdüm net birşey bulamadılar. gauge menude neler var bilmiyorum ama bu  hata çıkar mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.