Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hyundai Tuscon

Emre Koç

Önerilen Mesajlar

Oncelikle herkese merhaba focusu sattiktan sonra arac bakmaya basladik kasa tipi olarak suv tarzi araclar dusunuyoruz.bundan once kugayi sormustum sizlere.iyi yorumlar aldim ama sonra araya tuscon girdi 1.6TGDI dct cok hosumuza gitti ama ayni sorun kugadada vardi yakit sarfiyatlari biraz fazla.neyse lafi fazla uzatmayim bu arada donanimi elite plus olacak onerirmisiniz bu araci bize yillik 5-8 bin km yapiyoruz birde satarken zorluk yasarmiyiz simdiden tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Emre Koç said:

Oncelikle herkese merhaba focusu sattiktan sonra arac bakmaya basladik kasa tipi olarak suv tarzi araclar dusunuyoruz.bundan once kugayi sormustum sizlere.iyi yorumlar aldim ama sonra araya tuscon girdi 1.6TGDI dct cok hosumuza gitti ama ayni sorun kugadada vardi yakit sarfiyatlari biraz fazla.neyse lafi fazla uzatmayim bu arada donanimi elite plus olacak onerirmisiniz bu araci bize yillik 5-8 bin km yapiyoruz birde satarken zorluk yasarmiyiz simdiden tesekkurler

Şu an aklımda olan bir araç. İkinci ele çok temizleri düşmüş durumda. Red Pack alırsanız tadından yenmez. Tabi benim fikrim :) Arkadaşların dediği gibi 5-10 bin km yapıyorsanız zaten yakıt sizi üzmez. Bir de aslında çok aşırı yakan bir araç değil. Performans on numara. Bu araca binince araç zaten altınızda pek durmayacağı ve sürekli basmak isteyeceğiniz için yakıt tüketimi artıyor. Yoksa şehir içinde özellikle yaz aylarında düzgün kullanımda 9-10 lt civarında gezecektir. Belki de daha az bilmiyorum. Ş. Arasında ise 6-7 lt leri rahatlıkla görürsünüz. 

Donanım harika, tasarım çok yırtıcı ve dikkat çekici, ses yalıtımı gayet yeterli. Fiyat olarak da gayet makul. Eğer değer kaybı önemli ise güvenilir bir yerden 2. el olarak alın hiç zararınız olmaz. Mesela şu an ilanda 98 000 TL ye 2000 km de bir araç mevcut. 114 bin tl lik aracı 100 bin civarına alırsanız zararınız minimal düzeyde olacaktır.

Sözün özü bence alın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

satarken 2. el bu tip araçlarda sıkıntı.. ama keyif için çok iyi araba..

reno kadjar 74 bin civarı olunca tucson da 77 ye veriliyor.. ama dokunmatik ekran olsun denince en az style plus almak lazım,

onda da klasik otomatik var yakıt 10 lt.. manueli olsa style plus piyasayı yok eder..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek kelimeyle söyleyim gecen bende test sürüsune gittim 5000 km deydi test araci 100 kmde 17 litre gösteriyodu [emoji1] tabi test araci cok agresif kullaniliyo normal kullanimda 10 11 e iner diye düsunuyorum lpg taktirilabilirmi bilmiyorum ama sürüş zevki çok hoştu özellik olarakta elite plus çok iiydi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de test ettim. Yakıt tüketimini kullanım tarzlarının oldukça degişkenleştireceği bir araç. Araç ağır, motor oldukça güçlü, benzinli ve dört çeker. Gerisini siz düşünün. Ben de peşindeyim. 5-8 bin km yapan biri için çok ideal. Az önce beyazını gördüm trafikte. Müthiş. Gerek gırtlak donanımı gerekse kullanım özellikleri açısından çok eğlenceli. Bence de "Alın!"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel araç bende kesinlikle tavsiye ederim hyundai firması,  i30 dan sonra  kendini bir hayli geliştirdi çok güzel ,kaliteli, sağlam otomobiller üretiyorlar ..gdi motorlara daha uygun fiyata sivi sistem olmayan  lpg lerde takılıyor ama bu 180ps lik gdi ler nasıldır bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.