Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Değişen Debriyajdan Koku Gelmesi

Erdem Salcan

Önerilen Mesajlar

Önceki bir mesajımda debriyaj setinin değişimi için 2600 tl gibi bir rakam yazmıştım. fakat sonra kafama takıldığı için faturayı inceledim. bu işlem için toplam işçilik dahil 1835 tl ödemişim....düzeltirim...ayrıca bu sabah fordun başka bir yetkili servisini aradım. durumu servis danışmanı arkadaşa aktardım. o da bu durum balatanın henüz yumuşak olmasından kaynaklanabileceğini zamanla geçebileceğini söyledi...hatta aslında bu konu ile ilgili olarak yetkili servisin beni bilgilendirmesi de gerekiyormuş...galiba biraz beklemek faydalı olacak...şöyle 1000-2000 km gibi....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Erdem Salcan said:

Önceki bir mesajımda debriyaj setinin değişimi için 2600 tl gibi bir rakam yazmıştım. fakat sonra kafama takıldığı için faturayı inceledim. bu işlem için toplam işçilik dahil 1835 tl ödemişim....düzeltirim...ayrıca bu sabah fordun başka bir yetkili servisini aradım. durumu servis danışmanı arkadaşa aktardım. o da bu durum balatanın henüz yumuşak olmasından kaynaklanabileceğini zamanla geçebileceğini söyledi...hatta aslında bu konu ile ilgili olarak yetkili servisin beni bilgilendirmesi de gerekiyormuş...galiba biraz beklemek faydalı olacak...şöyle 1000-2000 km gibi....

Umarım düzelir :)

Vardır bir bildikleri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende değiştirdim geçen dışarda baskı balata seti +debriyaj rulmanı  540 tlye orjinal sahcs marka şanzuman yağı işçilik felan filan 700 e çıktık beni fazla baz almayın yapan yer arkadaşım:D ama 1.6 tdci  90000 bakımı orjinal parçalarla +baskı balata değişimi başka bir araçta ufak tefeklerle beraber 1300 gibi tutuyor :D daha geçen ay  yaptırdı başka bir arkadaşımız ...

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.