Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sağ ayna

Hilmi Solak

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

aynanın içerden direk kısmındaki vidaları sağlam olduğundan vidalarla beraber direkteki parçadan kırılmış...

o kapıda kalan aynanın parçasının yenisi bulunabilirse bu iş çözülür gibi yüklediğiniz resimlerden ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Cihan Kutluer said:

Kuvvetli bir yapistiriciyla yapistirmak en mantiklisi bence.

istediği kadar kuvetli olsun araç çalışınca vibrasyondan dolayı titrer.Titreme ve ufak bir darbede kırılmasın diye plastik tamircilerini önermedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkürler @Doğan Kurban @Gürkan Çakıroğlu

fotoğraflara bakınca benim de aklıma ilk yapıştırmak geldi ama sanırım değişecek.. araba öğleden sonra bende eşimle dönüşümlü çalışıyoruz.. aldığımda sinyale ve camın oynayıp oynamadığına bakacam.. inşallah en az meblayla çıkarız.. adam yolun ortasında gelmiş eşimin anlattığı kadarıyla.. 

Hilmi Solak tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 dakika önce, Serkan Karakoca said:

istediği kadar kuvetli olsun araç çalışınca vibrasyondan dolayı titrer.Titreme ve ufak bir darbede kırılmasın diye plastik tamircilerini önermedim :)

Dogru soyluyorsun gecici bir cozum urettim sadece

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aynanın kendisi haric dışı bütün olarak değiştiriliyor benimde başıma gelmişti, banada part halindeyken kamyonet çarpıp kırmıştı. kamyonetin sigortasından serviste yaptırmıştım sanırım 2 yıl önceydi ve 700 lira gibi bir fatura çıkmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Hilmi Solak said:

700 lira :blink: ben kendim yaptırcam.. Eşim minibüsün plakayı alamamış.. Alsa da inkar ederdi adam.. Dışarda bu kadar tutmaz tahminim.

Çıkmacılarda bulursun abicim en kötü. Ben 200 tl civarında olduğunu duymuştum. Cumartesi çıkmacıları bir geziyim diyorum. İstersen bakarım sana da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.